Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Piasutczanin

Problem Immo Auto z kłódką

Recommended Posts

Witam. Drodzy koledzy i koleżanki. Od dłuższego czasu borykam się z problemem immo, tzn nie do końca wiem czy jest to wina immo czy też może pętli immo, bądź czegoś innego. Mianowicie po włożeniu kluczyka do stacyjki komputer wyświetla kontrolke ''AUTA Z KŁÓDKĄ" i rozrusznik nie reaguje. Myśle sobie wymienie kluczyk i będzie dobrze,jak pomyślałem tak zrobiłm i... pomogło to na jakies 2 tyg może nie,więc teraz używam obu kluczy na zmiane  i nie ma reguły który załapie i za którym razem,czasem za pierwszym, czasem za 28 :D Dodam ze do wyświetla mi się informacja o wymogu wymianie baterii w jednym i drugim kluczyki,choć baterie wymieniałem juz 2 razy i nic się nie zmienia. Teraz juz zgłupiałem do reszt i nie wiem czy to kluczyki i pętla immo. Stawiam na to drugie,wieć moim głównym pytaniem jest:czy jeżeli  wymienię pętle(swoją drogą czy musi ona być z tego samego modelu czy może być np z diesela?) to muszę programować komputer,albo zmieniać także sterownik silnika czy wystarczy wyjąć stary,włożyć nowy i Voila? Z Góry dzięki 

jakiś czas temu miałem taki objaw ale tylko z jednym kluczykiem .Wina było w lużnej cewce w kluczyku 

Problem możesz miec w CIMie w stacyjce jest krańcówka, ona włącza odczyt immo. Może być z nią problem. Przedewszystkim odczytaj błędy z CIM.

Podaj rok produkcji.Jak 2002 to można w ciemno zmieniać CIMa.W tym roczniku był montowany cim XR nagorszy syf.

tak,to jest wlasnie 2002. mozna wymienic ten CIM bez jakiegokolwiek programowania,czy bez fachowca sie nie obejdzie?

Cim to część systemu immo.Trzeba nowy zaprogramować do auta.

Potrzebujesz interfejs, kod security i wiedzę jak to zrobić :)

Please login or register to see this quote.

I jeszcze CIM, najlepiej DL 

To chyba oczywista oczywistość skoro piszemy o wymianie CIMa ;)

Tak zgadza się, tylko nie każdy wie że XR można zastąpić innym i szuka takiego samego i  może być radość na krótko po wymianie :D

XR które chodzą jak złoto :D

Z datą produkcji np 2010.

Czekałem aż to ktoś na to wpadnie. Tylko na tyle ciężko je trafić, że są droższe od DLa.

Nie to ja czekalem az ktoś na to wpadnie :D:D

:ok: