Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

db8600

Sprzedaż Opla przez GM

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie. Jestem ciekaw jakie macie zdanie i co sądzicie o kupnie Opla przez PSA? Podobno niemiecki rząd już wyraził zgodę a i GM podobno jest chętny się pozbyć Opla :mysli:

Myślę,że jedyną rzeczą której mi brakuje w oplu to komfort jazdy, natomiast psa już od dawna robi takie auta więc może być ciekawie :)

Please login or register to see this quote.

Insignia jest pod względem komfortu akurat już lepsza, nie odbiega od innych, tak ze już nadrobili, bez żabojadów. :D

Myślę,że jak insignia przejechała by się citroenem c5 to by się rozpłakała z zazdrośc :)i, w firmie której pracuję insignie są autami służbowymi i jakoś nie widzę w nich potencjału ;)

Te auta sa z innej galaktyki. Kierowane do innej grupy klientow. Insignia ma usportowione typowe zawieszenie niemieckie a C5 to kanapa do jeżdżenia typowy Francuz. Nie da sie tego pogodzić. Kwestia gustu.

Tak,ale jest to niezaprzeczalnie francuz z koncernu psa :)

Please login or register to see this link.

mam jeszcze asa w rękawie co do francuza, co prawda nie jest z psa, ale jest francuzem ze starszej epoki, ale jak go wyciągnę to powiesz, że flagowce się nie liczą :P

A gdzieś w necie też coś było pisane że Opel przynosi straty.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...