Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Pitus877

Brak mocy Vectra B 125km

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem z moją Vectra. Jest to 1.8 16v, 125km z 2001 roku po lifcie. Wydaje mi się że to auto nie ma mocy i że późno reaguje na gaz. Paliło 14 litrów i kopcilo na biało po odpaleniu. Na kompie zero błędów. Wymieniłem przepływomierz na nowy orglinal i auto przestało kopcic i spalanie spadło do 8 litrów. Dodam że i na starym i na nowym przeplywomierzu nie ma żadnej reakcji na odpiecie wtyczki. A auto jak było zamulone tak jest dalej. Dodam że przy spadku obrotów np. jak wiezdzam do miasta i zwalniem to dość często zapala się żółta kontrolka auta z kluczem. Auto pali na dotyk, chodzi równo. Proszę nie pisać żeby go podpiac pod kompa bo już był podpinany 3 razy na dwóch różnych kompach i zero błędów. Może jest coś do przeczyszczenia albo jakaś wtyczka do poprawy. Czy sonda lambda może mieć na to wpływ. Z góry dziękuję za pomoc.