Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam,

zdaję sobie sprawę,że dla wielu może się wydać to głupim pytaniem, ale należę do osób, które dmuchają na zimne i wolę spytać. Moje CD30 przestało czytać nagrywane płyty z MP3 (oryginały czyta bez zająknięcia) w związku z czym chcę oddać radio do przeczyszczenia/na wymianę lasera. Chciałbym się dowiedzieć czy z wyciągniętym radiem można normalnie jeździć? Czy komputer nie będzie wtedy wariował (jako, że jest z nim połączony) i czy nie będzie potem problemów? Dajcie znać proszę bo nie wiem czy muszę zostawiać auto u elektryka, czy wystarczy,że dam mu samo radio.

Pozdrawiam! 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Nic się nie stanie. Do bc powinieneś mieć dostęp przez knyfle na kierownicy (w cd70 tak miałem) ale ogólnie nie ma to nic wspólnego a jedyne problemy to fakt że masz takie a nie inne lęki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Wysłane z Tapatapa, takie tam bleble

dzięki za odp ;) a jakie mogę mieć inne lęki przy tej operacji??

Żadnych, nic się nie stanie, możesz spokojnie jeżdzić bez radia. Natomiast jak masz realnimować cd30 wydać na to 150-200 zeta to pomyśl czy nie warto jednak kupić cd70, za 300-350 zł spokonie dostaniesz, masz nawi, możesz dołożyć telefon

Że nic nie zrobi ten ktoś z radiem a kasa za usługę skasuje. ogólnie ja mam takie szczęście do fachowców że jak sam sobie czegoś nie zrobię to nie jest dobrze zrobione.

Tak jak by każdy robił na odpie....ol a potem kasę chce i muszę się z gościem kłócić że zarysował.

Laser wymieniłem sam wraz z instrukcją i jest super. A tak na marginesie to czy nie może być to wina płyty, siakaś stara.

Akurat na navi mi ani troche nie zależy, ale za to na telefonie tak. Czy CD70 daje jakieś inne korzyści poza navi? Słyszałem, że do CD30 też można dołożyć telefon? W sumie to bardzo chciałbym mieć możliwość sparowania się z telefonem przez bluetooth i sterowania nim z kierownicy, ale gdzie nie pytałem to w 3mieście nikt się nie podejmie zamontowania UWA, a sam się boję coś schrzanić.. może wiecie kto się zajmuje takimi przeróbkami? (oczywiście nie pytam tylko o 3miasto, czemu by nie zrobić sobie wycieczki :) )

Widzisz do VC najlepsze radio to dvd90 z navi. Ja mam cd70 i powiem że nie chcę innej nawigacji niż ta "oplowaska". Do cd30, 70 i dvd90 też można założyć bluetooth.

Gdzie w 3mieście to nie wiem. W Zabrzu jest gość co to robi. Ogólnie przeszukaj forum a dużo jest o uwa i może znajdziesz kogoś z klubu na region 3miasta to cie pokieruje. Ogólnie trzeba mieć moduł (wylogowany) i wiązke. Ja tematu nie wgryzałem ale na forum jest tego dużo. Szukaj A jeszcze zaglądnij na OLXa tam kolesie się ogłaszają że zrobią to czy tamto.

Jakby ktoś z 3m to czytał i mógł mi pomóc w temacie proszę o pw

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> dzięki Kludi0 za odzew!

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Koledzy, bo tak czytam, mam radio cd30 i tez mi nie czyta płyty nagranej z mp3... nie wiem jak z audio jest, bo nie mam możliwości sprawdzenia.. a jak bym chciał zmienić radio na cd70 to dużo roboty z tym? Co jeszcze widziałem to ma navi wbudowane, a ja mam wyświetlacz ten zwykły (( godzina temperatura i aktualne radio)) jak by to wyglądało mniej więcej. Jest jakiś filmik czy cos? Czy idzie nawet do cd30 podłączyć kabel aux a najlepiej jakoś poprowadzić kabel do pena. 

Klasycznej roboty nie ma gdyż wszystko pasuje, ale potrzebujesz wylogowane radio + wyświetlacz (najlepiej komplet). Możesz samo radio wymienić ale tu potrzebujesz przelogować radio, więc bez kompa nic nie zrobisz. Proponuję poszukać tematu na forum dużo jest o wymianie radia itp. Poszukaj a znajdziesz. Ogólnie temat do ogarnięcia.

Nie potrzebuje wylogowanego radia i wyświetlacza, poza tym, nawet jakby kupił wylogowany zestaw to i tak musi mieć kompa do zalogowania pod swoje auto. Może kupić niewylogowany zestaw z jednego auta, przełożyć i będzie działać bez żadnego logowania

Edytowano przez Sigmat04

1 Ale czy operacje nie trzeba robić na odłączonym akumulatorze, ktoś miał taki problem że po odłączeniu uwa od radia potem miał komunikat security.

2 czyli komplet to najlepsze rozwiązanie.

Może na odłączonym aku, czemu nie;)Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś miał jakiś problem przy podłączonym aku, możliwe, nie wypowiadam się. Przynajmniej dla mnie komplet to najlepsze rozwiązanie, wiem, że radio cały czas pracowało z jednym wyświetlaczem (teoretycznie). Jak ktoś kupuje osobno radio i wyświetlacz to jego sprawa, też dobrze, każdy robi jak chce:P Tak i tak dobrze 

znalazłem, gdzie to słyszałem 1:50

Aux da radę napewno, ja mam fabrycznie zainstalowany, ale jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia..

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...