Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
sokol27je

bagażnik vectra c GTS hatchback - ogólnie

Polecane posty

Witam, po ponad roku od zakupu przyszedł czas grzebanie przy bagażniku rozebrałem parę rzeczy i mam kilka dylematów:)
1.wilgoć okolice silnika wycieraczki klapy/uszczelki szyby, skąd może się brać woda ta uszczelka? a może to normalne różnica temperatur (zima, snieg na bagażniku)
2.wilgoć wewnątrz schowka "na apteczkę" z prawej strony skąd może sie brać? mam tam jakieś pierdoły i bluzki(wilgotne) zęby nie latały rzeczy i w ogóle czy tam nie powinno być jakich wygłoszeń/plastików...?
3.ukryta elektronika (schowek z lewej) raczej nie fabryczne ustrojstwo? (gdzie nie zajrzę znajdę jakiś wynalazek przy dmuchawie po demontażu schowka pasażera też coś podobnego znalazłem:)
4.otwieranie bagażnika, właściwie to na jakiej zasadzie działa? naciskam przycisk i bagażnik się otwiera i potem podnoszę klapę? ...po rozebraniu okazało się ze muszę trzymać przycisk i wtedy ciągnąc za klapę w przeciwnym razie siłownik przestaje otwierać klapę przez co może zostać w pozycji "połotwartej" co jest najgorsze bo wtedy klapa nie chce się otworzyć... (parę razy mi się zdarzyło dlatego własnie to grzebanie:) )

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/monthly_2017_02/2017-02-20-235.jpg.b789283952e7fc84bb92204b37e0f794.jpg" alt="2017-02-20-235.jpg.b789283952e7fc84bb92204b37e0f794.jpg" />

2017-02-20-236.jpg.421c1a75675fc75f99dbba878a7bd253.jpg

2017-02-20-237.jpg.77a498a3e58043c8ab3c47549597e80c.jpg

2017-02-20-238.jpg.60f5961fbc35b91e5ca143a984fcbacc.jpg

2017-02-20-239.jpg.7f10c5ef3afc9d635c56e81d81e99ad0.jpg

Sprawdzic uszczelki gumowe przy antenie, przy zgrzewach karoserii a  klapy bagaznika a ukryta elektronika  to prawdopodobnie centralka czujników parkowania 

To jest na pewno centralka czujników zbliżeniowych, A jak wygląda sama uszczelka bagażnika ?

tak, elektronika to czujniki parkowania
co do wilgoci to woda pokazuje sie tylko w okolicy mechanizmu wycieraczek wiec nie wiem skad pomysły dach i boki bagaznika uszczlka bagaznika raczej ok nie widzę nigdzie wilgoci przy niej

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...