Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

krystian66

Uszkodzony licznik VC

Polecane posty

Witam niedawno temu uszkodził mi się licznik VC HB 2006 r nie działał obrotomierz, oraz wyświetlacz przebiegu ciemny (kupiłem inny licznik od VC i wszystko działa jak należy tylko mam zły przebieg czy jest wstanie mi ktoś powiedzieć w którym miejscu jest on zapisany lub wpisać prawidłowy przebieg. Oczywiście plik bin z pamięci 93c66 odczytany. Ze starego licznika niestety nie udało się nic odczytać.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

bo z starego licznika nie zabrałeś pamięci, obudowy - z dawcy tylko zabierasz elektronikę (wszystkie są takie same"bez automatu"), wywalasz pamieć i wstawiasz swoja i tyle masz wszystko jak fabryka, teraz bedzie ślad po twoich zabiegach, zrobiłeś drogę na około,nie wiem czy skorygujesz przebieg bez carpassa dawcy.

Edytowano przez Curtis

Czy do starego licznika można się podłączyć op-comem? Jeżeli możesz i widać parametry oraz przebieg, to sam eeprom jest prawdopodobnie sprawny i w takim układzie faktycznie najlepiej go przelutować do nowego licznika i po kłopocie.

Nie chce cofać licznika ponieważ kupiłem vectre 4 miesięcy temu do tego mogę pokazać przebieg który jest zapisany w silniku wiec jest dowód.

Pamięć została przelutowana to była pierwsza czynność i pojawiły się same kreski, a na tym oryginalny jest ok. Wole już nie grzebać ze starym licznikiem i przekładkami części bo jeszcze coś się popsuje w nowym.

Połączenie op-comem nie próbowałem ale jak kość była przelutowana i nie pomogło to chyba jest coś nie tak.

Edytowano przez krystian66

Rozumiem więc, że przebieg do ustawienia jest większy niż obecnie w liczniku. Podrzuć wsad i ten zrzut ekranu z przebiegiem z silnika.

Nie chce cofać licznika w sensie do sprzedaży chce mieć przebieg jak w poprzednim liczniku ten co kupiłem jest wyższy niż ten co miałem. Gdybym chciał cofnąć to by znaczyło że chce miej niż miałem i niż jest zapisane w silniku. Teraz jestem w pracy około 16 będę w domu to wrzucę dokumentacje.

Podrzucam pliki, nie wiem czemu ale wydaje mi się że w liczniku miałem troche wyższy przebieg ponad 121 tys km. Jest to możliwe ? czy muszą być takie same ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez krystian66

przekładka rozmiaru kół bez zmiany indeksu powoduje niewielkie różnice, jest to normalne.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...