Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Gigs

Vectra C 1.9 120km polift czy warta uwagi

Polecane posty

Witam

Chciałem się zapytać kolegów czy w ogłoszeniu które dodam poniżej widzicie ze zdjęć coś co od razu Wam nie pasuje w aucie:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Są osoby, które ze zdjęć potrafią, dużo odczytać już wstępnie weryfikując auto, ja niestety tak nie mam, co innego będąc na miejscu przy aucie.

W dodatku Opla Vectry C nie znam kompletnie.

Ogólnie ze zdjęć wygląda całkiem w porządku, ale nie podoba mi się wyczyszczona komora silnika, mnie to osobiście odstrasza. Do tego bardzo kiepskie wyposażenie, no i 160 tysięcy przez 10 lat ?

Z tyłu ma korbki, nawet nie ma podgrzewanych przednich foteli, tempomatu....

Wizualnie faktycznie nie widać nic złego ale to wyposażenie odstrasza bardzo... Z czasem zacznie cię drażnić np. brak tempomatu, który jak na moje w samochodach z tych roczników powinien być już w standardzie...

dolozenie tempomatu 100 kilka zl wiec nie ma tragedi, auto wyglada ok

Dziękuje za podpowiedzi. Umyta komora silnika też mnie zazwyczaj drażni. Ale niektórzy robią tak, żeby mieć czysto...

Na jakimś mega wyposażeniu mi nie zależy, bardziej zależy mi na tym żeby nie było szpachli ( samo malowanie mi nie przeszkadza) i żeby technicznie był ok.

Jak jeszcze tempomat można dołożyć za groszowe sprawy to całkiem super.

Sprzedający podniósł cenę z 16500 na 16990 i dopisał możliwość zamiany. Jutro po południu zadzwonię i dopytam o to auto.

Mam pytanie - Czy Ecu Scanem od Fiata Doblo 2008r ogarnę podłączenie pod vectrę z tym silnikiem ? 

Co do tego konkretnego modelu- jeżeli nie masz daleko to podjedź i sprawdź chociaż cena jak dla mnie jest zbyt wysoka w stosunku do tego co oferuje auto na wyposażeniu, w Vectrze pewnych rzeczy wymaga się już w standardzie. Jaki budżet ogólnie posiadasz na zakup auta?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.