Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Gigs

Vectra C 1.9 120km polift czy warta uwagi

Recommended Posts

Witam

Chciałem się zapytać kolegów czy w ogłoszeniu które dodam poniżej widzicie ze zdjęć coś co od razu Wam nie pasuje w aucie:

Please login or register to see this link.

Są osoby, które ze zdjęć potrafią, dużo odczytać już wstępnie weryfikując auto, ja niestety tak nie mam, co innego będąc na miejscu przy aucie.

W dodatku Opla Vectry C nie znam kompletnie.

Ogólnie ze zdjęć wygląda całkiem w porządku, ale nie podoba mi się wyczyszczona komora silnika, mnie to osobiście odstrasza. Do tego bardzo kiepskie wyposażenie, no i 160 tysięcy przez 10 lat ?

Z tyłu ma korbki, nawet nie ma podgrzewanych przednich foteli, tempomatu....

Wizualnie faktycznie nie widać nic złego ale to wyposażenie odstrasza bardzo... Z czasem zacznie cię drażnić np. brak tempomatu, który jak na moje w samochodach z tych roczników powinien być już w standardzie...

dolozenie tempomatu 100 kilka zl wiec nie ma tragedi, auto wyglada ok

Dziękuje za podpowiedzi. Umyta komora silnika też mnie zazwyczaj drażni. Ale niektórzy robią tak, żeby mieć czysto...

Na jakimś mega wyposażeniu mi nie zależy, bardziej zależy mi na tym żeby nie było szpachli ( samo malowanie mi nie przeszkadza) i żeby technicznie był ok.

Jak jeszcze tempomat można dołożyć za groszowe sprawy to całkiem super.

Sprzedający podniósł cenę z 16500 na 16990 i dopisał możliwość zamiany. Jutro po południu zadzwonię i dopytam o to auto.

Mam pytanie - Czy Ecu Scanem od Fiata Doblo 2008r ogarnę podłączenie pod vectrę z tym silnikiem ? 

Co do tego konkretnego modelu- jeżeli nie masz daleko to podjedź i sprawdź chociaż cena jak dla mnie jest zbyt wysoka w stosunku do tego co oferuje auto na wyposażeniu, w Vectrze pewnych rzeczy wymaga się już w standardzie. Jaki budżet ogólnie posiadasz na zakup auta?