Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

adnrzej87

Opel Vectra C - problem z radiem

Polecane posty

Witam.
Jestem tutaj nowym użytkownikiem więc w razie jakichś nieprawidłowości proszę o wyrozumiałość.

Od niedawna jestem posiadaczem Opla Vectry C 2.2 automat. Jest to wersja z kolorową wersją wyświetlacza. Kupiłem samochód z niedziałającą multifunkcją w kierownicy. Elektryk po sprawdzeniu stwierdził, że multifunkcja w kierownicy jest sprawna i fakt, że nie działa jest winą radia. 
Wyjął radio i próbował je odkodować. Po czym okazało się, że na radiu wcale nie wyskakuje informacja aby wpisać kod. Jedyna informacja to "Radio safe". Dokładnie nie wiem o co chodziło ale elektryk nie mógł odczytać z radia jakiegoś numeru i nie mógł się z nim połączyć. Co więcej... po tej całej "zabawie" nie mam dostępu do części funkcji komputera pokładowego, spalanie itd. ( zdjęcie radia w załączniku, ponieważ nie wiem jaka to wersja). 
Co w tej sytuacji mogę zrobić? Co może być przyczyną tej usterki?
Pozdrawiam.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Pamięć eeprom jest prawdopodobnie przyczyną, padła. Elektronik pewnie by sobie poradził, alr nie wiem czy warto naprawiać, lepiej znaleźć jakis zestaw sprawny

Skąd jesteś? Ja miałem ten problem. Ja też pochodzę z Pomorza. Techem można spróbować ten problem rozwiązać. Czy posiadasz CAR PASS? 

Edytowano przez modrzey

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.