Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

ziomalzwm

Skrzynia

Recommended Posts

Hej. Zwracam sie do was z prosba o pomoc..ostatnio padla mi skrzynia biegow. Skrzynia wymieniona ale mam problem..skrzynia na luzie szumi. Tzn nie wiem czy to skrzynia. Po puszczeniu sprzegla slychac halas, raz glosniejszy, raz cichy..np gdy nawala dosc glosno , wciskam I puszczam sprzeglo I tego nie slychac albo slychac ciszej..chcialbym zaznaczyc, ze na starej mialem to samo. Kupilem kolejny szrot czy problem jest gdzie indziej? Sprzeglo wymienione 3 miechy temu z lozyskiem. 

Edited by ziomalzwm

wygląda na walnięte łożysko oporowe 

nowe kupowałeś?

to jak to jest z tym lozyskiem? jedni mowia, ze gdy slychac przy wciskaniu to jest walniete, drudzy, ze na luzie bez wcisnietego sprzegla. 

u mnie jest podobny dzwiek jak w filmiku:

gdy puszcze sprzeglo gwaltownie, jest glosniej. gdy delikatnie potrafi halasowac ciszej. na filmiku jest klekot, u mnie jest benzyna

Edited by ziomalzwm

moze tak sie objawiac luz na wale?? gadalem z jednym typem mowil ze moze to byc wytarta ktoras panewka no i przez to jest halas

Mam pytanie odnośnie skrzyni biegów w vectrze c 2.2 direct 155 KM, 220 nm, czy wie ktoś może jaki jest numer czy to jest f23 czy inna i czy ma długie biegi czy krótkie mam silnik po remoncie już dotarty i nie wiem jak długo mogę lecieć na jednym biegu do jakiej prędkości z góry dziękuję.

były 2 rodzaje f23 w Z22YH  - z VIN powinno wyjść którą masz

W0L0ZCF3541040816 To jest vin ale nic mi to nie mówi