Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Adam84

Ręczne wywołanie kodów błędu na liczniku Vectra b 2.0 Di

Polecane posty

Witam na jakie piny muszę założyć mostek żeby wywołać błędy na liczniku widziałem w necie że pin 5 Masowy z 6 ale ja nie mam pinu 6 Vectra b 2.0 Di dtl 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/monthly_2017_02/IMG_20170213_183622.jpg.94fdc3110512b54f6524e0bfe574cc89.jpg" alt="IMG_20170213_183622.jpg.94fdc3110512b54f6524e0bfe574cc89.jpg" />

Gdzieś czytałem że to "czytanie" błędów za pomocą zworki oraz liczenia mignięć check'a działa tylko w benzynie,w dieslu ponoć to nie działa... .

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Szkoda bo muszę zczytac błędy a mam opeltech2 na USB i nie może połączyć z silnikiem. Jak Obd2 kupiłem yo sporadycznie łączył się z silnikiem, ale po wymianie sterownika w pompie nie idzie już 

Z tym obd to jest ciekawa sprawa,bo ja ma ecu od zafiry i odb źle się łaczy z tym ecu,tzn,niby że się połączy ale nie jest w stanie odczytać wszystkich parametrów (mam odczyt obrotów silnika i temp)a o błedach już nie wspominam.Co ciekawe,mój obd łączy się bez problemu z vectrą b sąsiada,tylko że on ma ecu do vectry.Nie chcę Cię okłamać,ale ja przez jakiś czas miałem opelscanner który to nie był wstanie połączyć się z ecu-wyświetlał mi się jakiś komunikat ale nie pamiętam jaki.PAn w ASO opla też miał kłopot z połączeniem się z tym ecu-pierwsze próbował połączyć się Tech'em ale nie umiał to przyniósł jakieś dwa inne compu wielkości mniejwięcej opakowania po butach i się połączył.Wtedy chciałem aktywować tempomat ale się nie udało.Ale za to dowiedziałem sie że mam uszkodzoną przepływkę i błąd przekaźnika od klimy... .

Ja mam opel skanera i opel tech razem na płytce fotelem z kablem Obd2 dawniej parę razy zadziałało ale po wymianie sterownika pompy mogę jedynie z poduszkami i abs się łączyć a z silnikiem i resztą nie 

Co ciekawe mam też program do wv i tam łączy normalnie tylko na polach opel tech i skaner nie działa 

Edytowano przez Adam84

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...