Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Adam84

Ręczne wywołanie kodów błędu na liczniku Vectra b 2.0 Di

Polecane posty

Witam na jakie piny muszę założyć mostek żeby wywołać błędy na liczniku widziałem w necie że pin 5 Masowy z 6 ale ja nie mam pinu 6 Vectra b 2.0 Di dtl 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/monthly_2017_02/IMG_20170213_183622.jpg.94fdc3110512b54f6524e0bfe574cc89.jpg" alt="IMG_20170213_183622.jpg.94fdc3110512b54f6524e0bfe574cc89.jpg" />

Gdzieś czytałem że to "czytanie" błędów za pomocą zworki oraz liczenia mignięć check'a działa tylko w benzynie,w dieslu ponoć to nie działa... .

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Szkoda bo muszę zczytac błędy a mam opeltech2 na USB i nie może połączyć z silnikiem. Jak Obd2 kupiłem yo sporadycznie łączył się z silnikiem, ale po wymianie sterownika w pompie nie idzie już 

Z tym obd to jest ciekawa sprawa,bo ja ma ecu od zafiry i odb źle się łaczy z tym ecu,tzn,niby że się połączy ale nie jest w stanie odczytać wszystkich parametrów (mam odczyt obrotów silnika i temp)a o błedach już nie wspominam.Co ciekawe,mój obd łączy się bez problemu z vectrą b sąsiada,tylko że on ma ecu do vectry.Nie chcę Cię okłamać,ale ja przez jakiś czas miałem opelscanner który to nie był wstanie połączyć się z ecu-wyświetlał mi się jakiś komunikat ale nie pamiętam jaki.PAn w ASO opla też miał kłopot z połączeniem się z tym ecu-pierwsze próbował połączyć się Tech'em ale nie umiał to przyniósł jakieś dwa inne compu wielkości mniejwięcej opakowania po butach i się połączył.Wtedy chciałem aktywować tempomat ale się nie udało.Ale za to dowiedziałem sie że mam uszkodzoną przepływkę i błąd przekaźnika od klimy... .

Ja mam opel skanera i opel tech razem na płytce fotelem z kablem Obd2 dawniej parę razy zadziałało ale po wymianie sterownika pompy mogę jedynie z poduszkami i abs się łączyć a z silnikiem i resztą nie 

Co ciekawe mam też program do wv i tam łączy normalnie tylko na polach opel tech i skaner nie działa 

Edytowano przez Adam84

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.