Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam, Mam problem z moją Vectra B - 2000r, 1,8, silnik X18Xe1. Przeszukałem już wszystkie fora i nie znalazłam odpowiedzi, więc postanowiłem sam opisać problem. 
Auto gaśnie po odpaleniu na zimnym silniku, po rozgrzaniu juz nie ale ma za wysokie obroty, przy przyśpieszaniu szarpie, dodatkowo wraz z pojawiającym się błędem P0505 - Regulacja obrotów biegu jałowego - napięcie za wysokie - zapala się lampka  check silnika. Po wykasowaniu błędu powraca po 10 sekundach. 
Wcześniej dodatkowo auto gasło i pojawiał się błąd P0100 - za niskie napięcie z przepływomierza powietrza - po wyczyszczeniu przepustnicy błąd zniknął, auto gasnie tylko na zimnym silniku.To co zostało juz sprawdzone/naprawione to: 
*przepustnica wyczyszczona - nie pomogło, założona inna - bez zmian, 
*sterownik zregenerowany, dzień po wymianie błąd wykasowałem i akumulator odłączyłem na noc, 
*wszystkie wężyki, kabelki, świece, bezpieczniki - sprawdzone, 
*czujnik temperatury w porządku, 
*probówką sprawdzony przepływ prądu. 
Elektromechanik nie podjął wyzwania, stwierdzając, że np. w którymś z czujników może być mniejsze napięcie. Co może być jeszcze przyczyną pojawiającego się błędu p0505? Co jeszcze moge sprawdzic?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.