Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
endriu0202

Vectra C 1.9 CDTI 150 km

Polecane posty

Witam wszystkich

Jestem zainteresowany zakupem Opla Vectry 1.9 CDTI 150km

Oglądałem dzisiaj ten egzemplarz: 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Wszystko ładnie wygląda z zewnątrz, samochód sprowadzony z Holandii, serwisowany do 2011 roku.

Sprowadzony do kraju 2 lata temu, w kraju 1 właściciel.

Pojechałem z właścicielem auta na diagnostykę pojazdu i tutaj już tak kolorowo nie było

Pierwsza sprawa: kończy się łożysko oporowe sprzęgła. Słychać charakterystyczne pyknięcia podczas wciskania sprzęgła.

Druga sprawa która martwi najpoważniej: mechanik stwierdził że turbina jest mocno zapocona olejem, samochód nie kopci, równo pracuje ale jednak olej w turbinie jest. Czy jest to objaw że turbina kończy już swój żywot i konieczna będzie wymiana/regeneracja czy jest to tak jak stwierdził mechanik przypadłość 99% diesli?

Trzecia sprawa: mechanik zauważył że vectra ma nieoryginalne lampy, słabo świeca i zauważył ślady lakieru więc stwierdził że samochód był bity z przodu. Ciężko stwierdzić jak mocno ale na pewno bity był.

I tutaj moje pytanie do was czy vectra jest wg was godna uwagi za te pieniądze?

Bardzo mi się podobała jazda Vectra, naprawdę ma moc, dobre wyposażenie i 6 biegową skrzynię biegów.

Jest to mój pierwszy post więc z góry proszę o wyrozumiałość i dziękuję za porady.

Pozdrawiam

Po pierwsze to nie jest ten rocznik 2006 tylko starszy nie ten model ( powinna mieć inne lampy poliftowe ) kilometry też dużo dają do myślenia a gts z jasnymi lampami? 

Napisano (edytowany)

Jest przed liftowy bo data produkcji jest 2005 a pierwsza rejestracja 2006. Z jasnymi lampami tzn? Lampy sa nieoryginalne tak jak pisalem, samochod prawdopodobnie bity w przod. Dziekuje za odpowiedz. 

Edytowano przez endriu0202

A to nie jest przypadniem Z19DT? :D 120km

poproś o VIN i sporo się wyjaśni

A skad podejrzenia o tym ze jest to wersja 120km?

Napisano (edytowany)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Bo korek wlewu oleju ma w miejscu jak 120km. z19dth 150km ma od strony akumulatora korek po środku z prawej strony

edit: Chyba, że chipowany był na 150 i geniusz wpisał 150 :D

Edytowano przez Adil

No to mnie teraz rozwaliles :-) no to juz chyba sobie w ogole pana odpuszcze :-) dziekuje bardzo :-) 

Rzeczywiscie sprawdzilem fotki i silniki 150 km maja wlew tak jak piszesz. Ladnie wiec koles chce przyciac...

100% to motor Z19DT czyli 120KM :)

To jest jakas masakra jak ludzie oszukuja przy sprzedazy auta.... Nic dziekuje bardzo panowie, szybko sie wyjasnilo, szukamy dalej, pozdrawiam:-) 

Ja nie wytrzymałem i napisałem mu wiadomość na otobłoto między innymi z tym silnikiem. Może gość sam nie wie czym jeździł xd

Hahhaha no to chyba delikwent ma natłok wiadomości nt jego silnika bo tez mu napisałem. Rzeczywiscie moze jest tak jak mowisz. 

A co myślicie o takiej opcji 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Co sądzicie o takim chiptuningu?

Jeśli rzeczywiście ma na wszystkie te naprawy faktury + jeden właściciel 7 lat to moze byc to interesujący egzemplarz?

Domyslam sie ze jak ktos robi tuning to nie po to zeby nim spokojnie jezdzic wiec silnik mogl byc bardzo mocno eksploatowany.

Turbina nie wymieniana od początku, tez podobna spocona olejem.

Pomoże ktoś?

@endriu0202,,- moze zainteresuje Cie Vectra C GTS po liftingu jak to Wy nazywacie, rocznik 2008, używany przez emerytów, garażowany, dosyc bogate wyposażenie- telefon pokładowy, kolorowa nawigacja,  doswietlanie zakretów, światła jakoś sie skrecaja [ksenony] podczas skrecania kierownica, itd,itd, . Tylko mała wada- peknieta ramka lusterka lewego zewnętrznego [wjazd waski do garażu]. Jesli masz pytania , pisz na poczte, a podamy do nas telefon

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.