Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Szachi

uciążliwy zamek bagażnika vectra gts

Polecane posty

Witam jestem nowym nabywcą Vectry C 2003r. GTS i otwieranie z pilota bagażnika nie działa (siedząc w środku z otwartymi drzwiami pojawia się mignięcie awaryjnych i cisza), na panelu sterowania szyb wciśnięcie guzika otwierania bagażnika powoduje "piknięcie" informujące o czymś i nic dalej się nie dzieje. Bagażnik można otworzyć jedynie otwierając wszystkie zamki w aucie (dwukrotne naciśnięcie otwierania z pilota) a następnie wcisnąć zamek klapy do środka i wtedy odzywa się elektryczny silniczek i po chwili można otworzyć klapę, żeby ją zamknąć trzeba poczekać aż silniczek skończy pracę i mocno trzasnąć ją dół ( w przeciwnym wypadku zostanie niedomknięta i luźna na "pół zamku"). Przekręcając kluczem w zamku klapy bagażnika też nic nie zdziałamy zarówno z otwieraniem jak i zamykaniem. Dodatkowo przy otwieraniu auta za każdym razem pali się podświetlenie rejestracji tylnej (nie wiem czy nie jest to objaw tego że auto myśli w związku z jakimś brakiem stycznika że bagażnik jest otwarty). Czy światełko w bagażniku podczas jazdy się pali to nie wiem bo lampka podświetlenia bagażnika jest zdemontowana. Zapewne problemem jest mechaniczna część zamka bagażnika plus jakiś stycznik informujący o otwartej/zamkniętej klapie? Jak to naprawić? Widziałem jakieś relacje naprawy zamka kombii a jak to wygląda w GTS?

Kolejne pytanie to jak reguluje się te odbojniki/ograniczniki na klapie bagażnika ponieważ kręcą się w prawo i lewo ale niestety nie wysuwają/chowają się przy tym kręceniu.

poważnie nikt z Was nie wie czy chociażby światło podświetlenia rejestracji powinno się palić przy otworzeniu wszystkich zamków?

U mnie w GTS podświetlenie tablicy zapala się po otwarciu tylnej klapy - zarówno z pilota jak i przycisku w boczku drzwi ;)

dzięki za odpowiedź, zatem u mnie skoro zapala się po otworzeniu zamków to znaczy że auto myśli że bagażnik jest otwarty cały czas

Nie wiem jak jest w sedanach, ale w kombiku nie ma zamka i tablica rajestracyjna zapala sie tylko po wcisnieciu guzika otwierania klapy u kierowcy i pasażera, albo tylko z pilota, w momencie otwierania drzwi nic się nie zapala.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...