Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

StriK3r

Wywalenie DPF i zastąpienie fabrycznym rozwiązaniem

Polecane posty

Witam, interesuje mnie wywalenie DPF'a i zastąpienie go katalizatorem (jak to z fabryki wychodziły, chociaż mało było) Problem jest w tym że brakowałoby mi wydechu - katalizatory. Pytanie do katalizatora 1 - ten przy silniku, podobno przy DPFie i tym drugim rozwiązaniu są inne, jednak nigdzie nie mogę dostać tego odpowiedniego o identyfikatorze NQ, czy jest jakaś różnica między moim , a tamtym? Czy wystarczy tylko podmienić czujnik temperatury na sonde? Może od 120 będzie pasowało? Kolejna sprawa - nigdzie nie mogę też dostać tego katalizatora w miejscu DPF'a o identyfikatorze CF, czy można go jakoś zastąpić np. od 120? Oczywiście chodzi mi o rzetelne opinie, może ktoś też przerabiał tak u siebie i ma jakieś rady ;)

Niedługo będę coś takiego robić, później dam znać, jak poszło. 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/monthly_2016_11/Devil.gif.3d0ae2d5f67619c8977afc401df75af4.gif" alt="Devil.gif.3d0ae2d5f67619c8977afc401df75af4.gif" />

U mnie nie było wiadomo co muli silnik,więc szwagier się rozkręcił boszką i łomikiem i wypruł wszystko tzn. oba katy i dpf.Mam teraz pełen przepływ,auto spokojnie przechodzi badanie tech.Dpf trzeba było wylogować,więc od razu zawirusowałem na 180 kucyków.Na razie nie żałuję zobaczymy co wymyślą ekolodzy

A nie jest głośniej i nie śmierdzi paliwem? :mysli:

Ja w środek dpf wspawałem rurkę i jest cicho, troszkę czuć spaliny.Jeden dzień jeźdiłem bez ostatniego tłumika bo już myślałem że jest zapadnięty w środku i też było cicho,łopatki turbiny wszystko tłumią

Slavio z tut. forum zamieścił gdzieś link na allegro z gotowym tłumikiem o wyglądzie dpf zeby przejść badanie techniczne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.