Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam. Jestem nowy na tym forum. zostało mi one polecone od kumpla co w nim siedzi i ma Isie. Mowi ze siedza tu ludzie którzy

'kochają bardziej samochody niż swoje żony" może dlatego tak mowi ze sam jej nie ma

Panie i Panowie. miłośnicy i amatorzy potrzebuje waszej pomocy

Jestem w posiadaniu Vectry C z 2004 roku w automacie combi 2.2 DTI z  przebiegiem 332tys km

od pewnego czasu spotykają mnie niespodzianki z jej funkcjonowaniem. mam znajomego w aso ale on jest mechanikiem i podpowiedział mi ze to elektryka cos broi.

objawy są następujące.

1. zapala się ikonka akumulatora, po chwili brak wspomagania kier i hamulec twardy (po tym objawie stawiałem na alternator lub brak prądu, aku itp.)

2. podczas jazdy włacza się tryb awaryjny (kluczyk z samochodem na desce rozdzielczej) i zaczynają mu obroty skakać ale nie wyżej niż 1000, brak reakcji na pedał gazu

3. przerywa gaz podczas jazdy, raz reaguje, a raz w ogóle tak jak by go tam nie było. i po chwili wraca do normy. - wiem ze w tych autach gaz jest "elektryczny" a nie mechaniczny

4. zdarzyło się ze stacje w radiu się same zmieniały, przeskakiwały miedzy rmf, a zet itd...

5. po skaczących obrotach czuć spaleniznę, jak by się coś paliło, smażyło, albo kable topiły. dziwny zapach może tez być płyn chłodzący ale w zbiorniku jest tyle ile powinno być i nic nie ubyło. a temperatura stoi w miejscu.

podpowiedzi moich znajomych były następujące: "może masa Ci gdzieś ucieka, może wtryski, może jakas kostka jest luzna i masz przepięcia"

Może ktoś z was miał podobny, taki sam problem?

może ktoś poleci dobrego elektryka w trójmieście? (jeżeli dobrze obstawiamy ze to elektryka?

a może macie magika to by się z komputerem podłączył...

bardzo Was proszę o jakas pomoc, podpowiedz gdzie mogę szukac tej przyczyny.

jak wspomniałem na początku jestem nowy i trochę mi zajmie zanim przeglądne tematy wcześniejszych dyskusji

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.