Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam. Jestem nowy na tym forum. zostało mi one polecone od kumpla co w nim siedzi i ma Isie. Mowi ze siedza tu ludzie którzy

'kochają bardziej samochody niż swoje żony" może dlatego tak mowi ze sam jej nie ma

Panie i Panowie. miłośnicy i amatorzy potrzebuje waszej pomocy

Jestem w posiadaniu Vectry C z 2004 roku w automacie combi 2.2 DTI z  przebiegiem 332tys km

od pewnego czasu spotykają mnie niespodzianki z jej funkcjonowaniem. mam znajomego w aso ale on jest mechanikiem i podpowiedział mi ze to elektryka cos broi.

objawy są następujące.

1. zapala się ikonka akumulatora, po chwili brak wspomagania kier i hamulec twardy (po tym objawie stawiałem na alternator lub brak prądu, aku itp.)

2. podczas jazdy włacza się tryb awaryjny (kluczyk z samochodem na desce rozdzielczej) i zaczynają mu obroty skakać ale nie wyżej niż 1000, brak reakcji na pedał gazu

3. przerywa gaz podczas jazdy, raz reaguje, a raz w ogóle tak jak by go tam nie było. i po chwili wraca do normy. - wiem ze w tych autach gaz jest "elektryczny" a nie mechaniczny

4. zdarzyło się ze stacje w radiu się same zmieniały, przeskakiwały miedzy rmf, a zet itd...

5. po skaczących obrotach czuć spaleniznę, jak by się coś paliło, smażyło, albo kable topiły. dziwny zapach może tez być płyn chłodzący ale w zbiorniku jest tyle ile powinno być i nic nie ubyło. a temperatura stoi w miejscu.

podpowiedzi moich znajomych były następujące: "może masa Ci gdzieś ucieka, może wtryski, może jakas kostka jest luzna i masz przepięcia"

Może ktoś z was miał podobny, taki sam problem?

może ktoś poleci dobrego elektryka w trójmieście? (jeżeli dobrze obstawiamy ze to elektryka?

a może macie magika to by się z komputerem podłączył...

bardzo Was proszę o jakas pomoc, podpowiedz gdzie mogę szukac tej przyczyny.

jak wspomniałem na początku jestem nowy i trochę mi zajmie zanim przeglądne tematy wcześniejszych dyskusji

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...