Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Ireneusz3901

Szczątkowe napięcie, dogasające oświetlenie.

Polecane posty

Zamontowałem czujniki cofania z tylu Noname, które jednak raczej są w porządku a problem mam chyba z instalacja. Po podłączeniu w rozdzielce z tylu w kombi, czujniki działają, ale co jakiś czas w czasie jazdy odzywają sie bez powodu czyli pipnie raz i chwila spokoju a później znowu. Zmierzyłem i jest na tym złączu gdzie podłączyłem cały czas 0.01V. Myślę, ze dlatego czujniki co jakiś czas dają o sobie znać. po wyłączeniu zapłonu i zamknięciu auta po chwili kiedy już sie wszystkie moduły wyłącza kompletnie, pipanie ustaje. Poprzedni właściciel dołożył oświetlenie z tylu na Led-y i myślę, ze cos spieprzyl, bo oświetlenie tablicy tez czasami dogasa, czyli swieci jeszcze chwile po teoretycznym wyłączeniu sie. Mial chyba tez Subwoofer i wzmacniacz z tylu, bo była instalacja, która częściowo usunąłem, tyle co było dostępne bez rozbierania. Czy to napięcie 0,01V jest normalne? Poratujcie, bo pomysłu nie mam niestety czego sie chwycić.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...