Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Mateusz55

Hak cały czas piszczy

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym zaciągnąć opinii na temat haka automatycznego w mojej Vectrze C kombi.

Na początku wajchę która odblokowuje się hak mogłem tylko poruszać- jednak nic się nie działo. Gdy spojrzałem wewnątrz "kieszeni" okazało się, że mam odpiętą kostkę elektryczną. Kostkę podłączyłem i po odchyleniu dźwigni- zaczęła działać "piszczałka" oraz sygnał świetlny. Hak pozostał na miejscu. Ruszyłem go ręką i wyciągnąłem go bez problemu. Wskoczył na miejsce ale "piszczałka" dalej daje znać. Szczerze powiedziawszy nie wiem jak ze światełkiem.

Proszę o porady.

Pozdrawiam, 

Witam,

Trochę stary temat, ale wczoraj założyłem hak i mam ten sam problem. Różnica jest taka, że piszczek milknie, gdy hak jest schowany. Jak go założyłem, to działał kilka razy jak powinien, ale po 4 razach nie chce zamilknąć po zablokowaniu do pozycji wyciągniętej. Co to może być? Czy to wyłącznik w tej metalowej rurce się zepsuł na skrajnym położeniu? Światła działąją, moduł też wyłącza co trzeba. Typ nadwozia Caravan Vectra C.

Hej wszyscy, 

dokładnie tak samo jak piszą drodzy koledzy, hak złożony cisza, podczas rozkładania i po rozłożeniu piszczyk nie milknie, macie jakieś pomysły?

czy tam są jakieś krańcówki, czy coś innego?

hak łatwo się otwiera i zamyka bez oporów, a jak powiesiłem bagażnik wszystko ładnie trzyma :)