Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Melesjo

utrata mocy

Polecane posty

witam jak w opisie. Mam vectrę b z silnikiem 2.5v6 samochodzik traci moc. Na zimnym silniku jeździ normalnie ma moc taką jaką powinien mieć ale jak tylko się rozgrzeje traci ja. Podpiąłem kompa wyskoczyły błędy czujnik położenia wału korbowego i czujnik stukowy spalania wyminilem te rzeczy do tanich nie należały różnicy nie ma. Na zimnym bestia na cieplym silniku mul. Na cieplym silniku od 2000 obrotów zaczyna przerywać szarpać i ciężko jest wyprzedzać. Proszę o pomoc.

Czujnik wału zawsze pokaże na zgaszonym silniku, więc wymieniony niepotrzebnie. Gaz jest? Trzeba przejrzeć bloki pomiarowe. Można sprawdzić ciśnienie paliwa

witam. Gazu nie ma tez myślałem ze ciśnienia brakuje wiec kupiłem nową pompę ale nic się nie poprawiło nadal jest tak jak było bez obciążenia wkręca się do 5 tys i koniec aż lampki przygasają w środku a podczas jazdy tylko do 3 tys się kręcą i zaczyna szarpać i strzela. A można powiedziec ze wymieniłem prawie wszystkie czujniki walu korbowego wałków rozrządu przepływomierz temp wody i nie wiem co jej jeszcze dolega? Jakby ktos wiedział proszę o pomysły.

Za ciśnienie paliwa odpowiada nie tylko pompka ale i regulator. Pomijam już znaczenie filtra. Co to znaczy że lampki przygasają? Jakich firm czujniki zakładałeś?

przygasaja lampki w środku samochodu jak i swiatla mijania a czujniki wszystkie firmy Bosch kupiłem i wymieniłem

a gdzie znajduje się ten regulator? Filtr kupiłem paliwa ale w mojej vb nie ma go na przewodzie paliwowych wiec Nie wiem gdzie on się znajduje

Gdzie szukałeś tego filtra? Regulator jest przed listwą wtryskową, tam gdzie dochodzą węże paliwowe. Trzeba było zmierzyć ciśnienie paliwa zamiast wymieniać pompę

szukałem go pod samochodem na przewodach paliwowych ale niestety nie znalazłem i jak sprawdzić ciśnienie?bo niewiem? Moi mechanicy juz ręce rozkładają bo nie wiedza co jej dolega może ktos ma na miary na mechanika który lubi ten model silnika i zna się na nim?

Filtr masz niedaleko zbiornika paliwa. Bez problemu znajdziesz zdjęcie w necie, chyba że ktoś się go pozbył. Ciśnienie sprawdza się manometrem na króćcu przy regulatorze

A jakie powinno być prawidłowe ciśnienie na wtrysk? Filtra nie ma nie stety może trzeba zamontować nowy?

Filtra raczej nie zakładali od tak sobie. Ciśnienie chyba coś ok. 3 bar, ale poszukaj dokładniej w necie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...