Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
jawor367

Niedzialajacy predkosciomierz i świecący się ABS! Pomocy!

Recommended Posts

Witam. Mam następujący problem i pisze to tylko żeby się upewnić. Pacjentem jest Viktoria B 1.8 benzyna w której nie działa predkosciomierz i świeci się ABS. Z tego co wyczytałem to jeśli walniety jet czujnik ABS to właśnie predkosciomierz nie działa :/ czy rzeczywiście tak jest? Proszę o szybka odpowiedź.

PS. Nie działa także podswietlenie tablicy, światło w podsufitce i gniazdo zapalniczki, ale tutaj nie mam pojęcia jaka może być przyczyna. Ma ktoś jakiegoś dobrego elektryka mającego instalacje od vb w jednym palcu który by mi to ogarnął? Z góry dziękuję za pomoc.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Zacznij od spr bezpiecznikow potem podlacz pod op-coma i powinno wykazac czy czujnik walniety czy cos innego☺

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Bezpieczni już dawno sprawdzone

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Komputer podłączony? Czujnik lewego koła jak najbardziej może być, ale będzie to samo jeśli padnie sterownik. Będziesz wymieniał w ciemno aż trafisz?