Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
sanralfini

Vectra b montaż lamp xenonowych

Polecane posty

Witam wszystki. Z racji tego, ze chcę zamontować w swojej vectrze b polift lampy xenonowe potrzebuję listę części jakie będą potrzebne do tego. Zamontowałem już cały system spryskiwaczy lamp. Mam też kompletne lampy wraz z przetwornicami, wtyczki do lamp z kawałkami przewodów. Wiem że potrzebne są jeszcze czujniki poziomowania z wachaczy, przełącznik świateł bez regulacji, ale czy oprócz tego coś jeszcze? Sprawa jest pilna bo dawca za chwilę ma iść na złom, a w tej chwili mogę wymontować wszystko co jest potrzebne. Pozdrawiam.

Wymontuj wiązki poziomowania. Dokonujesz tylko do swoich i gotowe. Z gratów będzie chyba wszystko. Trzeba jeszcze przeprogramować mida

Dzięki za odpowiedź. Dzisiaj wymontowałem właśnie czujniki poziomowania z kawałkami wiązki, i tak będzie trzeba dorabiać przewody bo wiązka idzie chyba w progu. A czy mida da radę przeprogramwać chińskim op-comem bo takiego posiadam ?

Op comem niestety tego nie zrobisz. Potrzeba TECHa

Ok dzięki wielkie za odpowiedź. W wolnym czasie zacznę zabawę z montowaniem wszystkiego.

Jakiego techa? Wystarczy kabelek od vaga za 20zł i program od ac12 z forum. Więcej przeczytasz w temacie o programowaniu mida

Sorki, trochę nie doczytałem z tym MIDem. U mnie jest BID i już tak łatwo nie jest, bo też muszę zaprogramować.

Jak zamontuję lampy to zobaczę co dam radę zrobić op-comem, a jeśli nie to gdzieś wala się też kabel od vaga.

Opcomem nie da się nic zrobić w tej sprawie

Czyli zostaje kabel od vaga, a czy bez przeprogramowania mida mozna bez roblemu używać xenonu? W tej chwili jestem w uk, auto też jest angielskie a kabel od vaga mam w Polsce. Chociaż zawsze można kupić odpowiedni na ebayu, jezeli brak przeprogramowania będzie jakimś wielkim probleme. 

Nie jest to konieczne. W zasadzie potrzebne tylko po to aby mid mógł wyświetlić info w razie awarii

Dzięki, teraz już wiem mniej wiecej co i jak. Jak tylko będę miał wolny czas zaczynam montowanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.