Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
sanralfini

Vectra b montaż lamp xenonowych

Recommended Posts

Witam wszystki. Z racji tego, ze chcę zamontować w swojej vectrze b polift lampy xenonowe potrzebuję listę części jakie będą potrzebne do tego. Zamontowałem już cały system spryskiwaczy lamp. Mam też kompletne lampy wraz z przetwornicami, wtyczki do lamp z kawałkami przewodów. Wiem że potrzebne są jeszcze czujniki poziomowania z wachaczy, przełącznik świateł bez regulacji, ale czy oprócz tego coś jeszcze? Sprawa jest pilna bo dawca za chwilę ma iść na złom, a w tej chwili mogę wymontować wszystko co jest potrzebne. Pozdrawiam.

Wymontuj wiązki poziomowania. Dokonujesz tylko do swoich i gotowe. Z gratów będzie chyba wszystko. Trzeba jeszcze przeprogramować mida

Dzięki za odpowiedź. Dzisiaj wymontowałem właśnie czujniki poziomowania z kawałkami wiązki, i tak będzie trzeba dorabiać przewody bo wiązka idzie chyba w progu. A czy mida da radę przeprogramwać chińskim op-comem bo takiego posiadam ?

Op comem niestety tego nie zrobisz. Potrzeba TECHa

Ok dzięki wielkie za odpowiedź. W wolnym czasie zacznę zabawę z montowaniem wszystkiego.

Jakiego techa? Wystarczy kabelek od vaga za 20zł i program od ac12 z forum. Więcej przeczytasz w temacie o programowaniu mida

Sorki, trochę nie doczytałem z tym MIDem. U mnie jest BID i już tak łatwo nie jest, bo też muszę zaprogramować.

Jak zamontuję lampy to zobaczę co dam radę zrobić op-comem, a jeśli nie to gdzieś wala się też kabel od vaga.

Opcomem nie da się nic zrobić w tej sprawie

Czyli zostaje kabel od vaga, a czy bez przeprogramowania mida mozna bez roblemu używać xenonu? W tej chwili jestem w uk, auto też jest angielskie a kabel od vaga mam w Polsce. Chociaż zawsze można kupić odpowiedni na ebayu, jezeli brak przeprogramowania będzie jakimś wielkim probleme. 

Nie jest to konieczne. W zasadzie potrzebne tylko po to aby mid mógł wyświetlić info w razie awarii

Dzięki, teraz już wiem mniej wiecej co i jak. Jak tylko będę miał wolny czas zaczynam montowanie.