Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Maniek1996

Bezpiecznik od przeciwmgielnych.

Polecane posty

Witam, szukałem, ale nie znalazłem, a szukam bezpiecznika który odpowiada od świateł przeciwmgielnych ktoś może coś robił? wie gdzie jest? a może z jakim bezpiecznikiem się łączy..

Wydaje mi się że nie ma bezpiecznika. Jest to sterowane przez moduł uec, który jest pod maska obok akumulatora i nie ma zabezpieczenia w postaci bezpiecznika ale nie dam sobie ręki uciąć. Wieczorkiem być moze uda mi się zajrzeć do Tisa to się upewnie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Okej, dodam tylko jeszcze, że chodzi o tył, bo muszę przerobić z prawej na lewą stronę. Chciałem zrobić tak, aby mieć dwa światła, i poszło coś, że nie mam nawet tej prawej (Tak jak było, bo to Anglik) i też świeci mi się kontrolka, że żarówka spalona jest, a jest cała..

Ps. Napiszę tak, podłączyłem kablem światło przeciw mgielne z prawej do lewej i działało, jak wyłączyłem i włączyłem to padły oby dwie prawa i lewa... dodam też, że mam tylko z prawej strony kabel do przeciwmgielnej.

Edytowano przez Maniek1996

Myślałem ze chodzi Ci o przód. Szkoda ze nie poszukales o tym wcześniej na forum zanim zacząłeś grzebać. Od tego jest moduł rec w bagażniku i obawiam się, że przez kombinowanie uwaliles go. Na forum juz to ktoś poruszał jakiś czas temu i wyjaśnił co się stało i jak naprawil. Ostatnio o tym czytałem wiec jest napewno. Zmiane swiatla przeciwmglowego dokonuje się przy pomocy interfejsu.

Na telefonie pisałem i większość zapomniałem dopisać :| i właśnie dlatego też wszystko chce jeszcze dopisać, a masz może linka? bo gdzieś coś widziałem  z rec, ale nie widzę znów :/

Linka nie mam ale szukaj tematu: "Nie działają prawe światła na tylnej klapie" bądź jakoś tak. W tym temacie chyba coś było o tym.

Ogarnięty temat jest :) okazało się, że żarówka spalona była,  a ja patrzyłem na tą spiralkę. Na szczęście bez dużych problemów jest zrobione.

Hehe no to dobrze że tylko tak się skończyło

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.