Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Maniek1996

Bezpiecznik od przeciwmgielnych.

Recommended Posts

Witam, szukałem, ale nie znalazłem, a szukam bezpiecznika który odpowiada od świateł przeciwmgielnych ktoś może coś robił? wie gdzie jest? a może z jakim bezpiecznikiem się łączy..

Wydaje mi się że nie ma bezpiecznika. Jest to sterowane przez moduł uec, który jest pod maska obok akumulatora i nie ma zabezpieczenia w postaci bezpiecznika ale nie dam sobie ręki uciąć. Wieczorkiem być moze uda mi się zajrzeć do Tisa to się upewnie.

Please login or register to see this quote.

Okej, dodam tylko jeszcze, że chodzi o tył, bo muszę przerobić z prawej na lewą stronę. Chciałem zrobić tak, aby mieć dwa światła, i poszło coś, że nie mam nawet tej prawej (Tak jak było, bo to Anglik) i też świeci mi się kontrolka, że żarówka spalona jest, a jest cała..

Ps. Napiszę tak, podłączyłem kablem światło przeciw mgielne z prawej do lewej i działało, jak wyłączyłem i włączyłem to padły oby dwie prawa i lewa... dodam też, że mam tylko z prawej strony kabel do przeciwmgielnej.

Edited by Maniek1996

Myślałem ze chodzi Ci o przód. Szkoda ze nie poszukales o tym wcześniej na forum zanim zacząłeś grzebać. Od tego jest moduł rec w bagażniku i obawiam się, że przez kombinowanie uwaliles go. Na forum juz to ktoś poruszał jakiś czas temu i wyjaśnił co się stało i jak naprawil. Ostatnio o tym czytałem wiec jest napewno. Zmiane swiatla przeciwmglowego dokonuje się przy pomocy interfejsu.

Na telefonie pisałem i większość zapomniałem dopisać :| i właśnie dlatego też wszystko chce jeszcze dopisać, a masz może linka? bo gdzieś coś widziałem  z rec, ale nie widzę znów :/

Linka nie mam ale szukaj tematu: "Nie działają prawe światła na tylnej klapie" bądź jakoś tak. W tym temacie chyba coś było o tym.

Ogarnięty temat jest :) okazało się, że żarówka spalona była,  a ja patrzyłem na tą spiralkę. Na szczęście bez dużych problemów jest zrobione.

Hehe no to dobrze że tylko tak się skończyło

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">