Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
ZielonyPawel

Odgłosy od rozrządu

Recommended Posts

Witam, cześć, mam problem w Opelkiem, mam go praktycznie od 3 miesiecy, dostałem go już w takim stanie, mianowicie,jest on w trybie awaryjnym, tak uważam, iż czytałem na internecie jak jest samochód i kluczyk w nim, to tryb awaryjny, samochód kiedyś miał wypadek, mianowicie wjechał komuś w tyłek, od tamtego momentu prawdopodobnie, zaczeło tak się dziać, podczas jazdy, nie ważne czy na benzynie, gazie, (sekwencja) jest takie szarpnięcie i samochód gaśnie, lecz przy otwieraniu maski przy rozrządzie słychać takie stukanie(dodam z załączniku) wtedy ściągam klemę i po sprawie, zakładam i odpala normalnie, czytałem kody błędów za pomocą hamulca i pedału gazu, lecz czy to są wiarygodne w 100% czy lepiej pod komputer i niech czyta (dodam także filmik z tymi błędami wiem co to za błędy, ale mianowicie nie wiem co znaczą, co do czego jest) Licze na Was, na waszą pomoc, a może ten post także komuś się przyda w przyszłości Uważam że może to być czujnik wałka rozrządu, ale zostawie to dla Was, gdyż Wy znacie się na tym najlepiej

Please login or register to see this attachment.

Please login or register to see this attachment.

Edited by ZielonyPawel

na poczatek podłącz interfejs diagnostyczny w celu sprawdzenia błędów, to na pewno pomoże.

Jaki tam masz silnik?

Edited by siwy1538