Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Kruchy882

Odgłosy z kół , wiatr przy prędkości autostradowej.

Polecane posty

Witam , 

Mam pytanie do użytkowników signuma polifta, a dokładniej jak głośno jest w waszych autach podczas szybszej jazdy a także jak bardzo słychac w waszych sigach zmianę nawierzchni z chropowatej na gładką.

W moim signum odgłos z kół jest bardzo uciążliwy i daje o sobie znać już przy 30 km/h gdzie przy jeździe 120-170 nie da się normalnie rozmawiać bo hałas jest tak uciążliwy. Może brakuje jakiegos wygłuszenia w nadkolach. Dodam że opony jakie posiadam to Dunlop SP Sport 01 , 215 /50R17 

Pozdrawiam forumowiczów :)

obstawiam opony, dunlopy miałem dwa razu w rękach prawie nowe- nie na aucie - dwa razy były wyząbkowane nawet nie zakładałem tego

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Opny były założone nówki , zrobiona zbieżność   , poprxednio jeździł na goodyear efficientgrip performance i było to samo .

nie ma prawa nic takiego wystepować normalnie, 120 to bardzo komfortowa predkosc do rozmowy jeszcze, może łożyska

Łożyska były wymieniane , odgłosy z kół za bardzo wyraźne i zwiększają się wraz z prędkością , do tego przy wyższych prędkościach dochodzą przedmuchy powietrza w drzwiach kierowcy  od uszczeki która jest w bdb stanie , a także od przedniej szyby słychać przedmuchy wiatru.

A pewny jesteś co do swojego auta ? 

może było po przejściach ?

Tak jestem 100% pewny , jedynie  ja mialem mała stłuczkę bez żadnych poważnych szkód

Witam, jeśli można się podpiąć, nie chce zakładać tematu, mianowicie od jakiegoś czasu borykać się z dziwnym dźwiękiem, po przekroczeniu 120 czy to na luzie czy na biegu, słychać normalnie jakby ktoś cicho sobie gwizdał  i nie mam pojęcia co to, gdzieś ten gwizd dochodzi z przedniej grodzi tak bynajmniej mi się wydaje, jeśli jadę 110 nic nie słychać, po 120 już wyraźnie coś gwizda słychać to wyraźnie ma ktoś jakieś pomysły 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Witam.odnośnie tego gwizdu radziłbym sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegów. Ja miałem taką sytuację dziwnym gwizdem tak jak ty i potem w trasie a właściwie na koniec trasy 2km przed domem (trasa 2500km) stanąłem na światłach i jak chciałem ruszyć nie mogłem wrzucać biegów. Okazało się że olej wyciekl. Po wymianie skrzyni i sprzęgła gwizd zniknął. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...