Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
PiotrekWRO95

Wymiana tłumika końcowego

Polecane posty

Hej wszystkim, ostatnim czasem zastanawialem sie nad wymiana tlumika końcowego na sportowy. Mam viki 96r. z 1.6 16v. Nie wiem czy będzie sens wogóle go montować, czy da jakiś sensowny efekt dźwiękowy, wiem ze mocy tlumik nie zwiększa wiec na to nie licze. Co do tlumika to chcialbym by byl gdzieś tak do 300 zl, dawal jakiś fajny efekt dźwiękowy i by nie szpecil viki. Oczywiscie jeśli cos takiego ma wogole sens, jeśli tak to jaki tlumik polecacie?

Do przedlifta to chyba tylko Irmscher dwururka będzie dobrze wyglądał. Cenowo się zmieścisz.

No dizeki, tylko jeszcze jakbys podał jakiś sklep gdzie moge takie kupic lub linki do allegor, to bym i piwo ci postwił :)

Oczywiście tu mowa o używanym:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

No tak w takiej cenie nie dostane nowego tłumika wiec w grę wchodzą używki. Czymś szczególnym róznią sie te tłumiki, bo na pierwszy rzut oka to sa takie same ale ceny widze różne. Z tych trzech co zaproponowałeś to który najlepszy twoim zdaniem. Dla mnie najlepiej wygląda ten najdroższy, tylko czy jest sens go kupowac jeśli niczym od pozostałych sie nie różni, efekt da taki sam a cena dwukrotnie wieksza.

Znalazłem jeszcze takie coś, co prawda gościu pisze że do auta po lifcie 

Edytowano przez PiotrekWRO95

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

To też jest markowy, porządny tłumik do VB - ale inny niż poprzednie, chyba jest głośniejszy z tego co pamiętam z forum. zauważ po kształcie końcówek - zwykłe okrągłe a nie owalne. Cena zależna jest od stanu i fantazji sprzedającego. więc proś o lepsze zdjęcia. Osobiście do zderzaka bez wnęki wolałbym te owalne.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

No tak ładniej się dopasowują do kształtu zderzaka ( mniej odstają), ale jeśli są markowe i dobrze utrzymane to myślę, że mogą przejść i takie. Te co ja zaproponowałem są w dobrej cenie i ładnie utrzymane, tylko czy przy montażu nie będzie z nimi problemów. Jeśli problemów nie będzie to myślę że na nie się zdecyduję.

No chyba że macie jeszcze jakieś  inne propozycje.

Problemów nie będzie bo to dedykowany tłumik do VB - odkręcasz stary, przykręcasz nowy i tyle. No chyba, że u Ciebie ktoś już coś spawał lub przerabiał to trzeba bedzie coś rzeźbić.

hej już kupilem tłumik do którego dawalem linka, jak zamontuje to nagram jak brzmi i wrzucę gdzieś tutaj. Ale jeszcze jedno pytanie co z pierścieniem uszczelniajacym? Czy jest juz w stockowym wydechu i jego mozna wykorzystać, czy kupić nowy? Jeśli kupić nowy (wiem ze to koszt rzedu 5 zl) to jaki wymiarowo, jak zmierzyć wymiar, ?

Zastanawiam się też czy może być bez tego  pierścieni,.lub co innego zamiast niego. 

Edytowano przez PiotrekWRO95

jesli będzie to i tak się rozpadnie.

bez niego teoretycznie da się zamontować ale może być luźne no i nieszczelne a przy benzynowym silniku może to być słychać

Dzięki wielkie za pomoc, moze wstawie gdzieś tutaj efekt końcowy. Masz u mnie piwo kolego za ta pomoc, jeśli bysmy sie gdzieś kidys spotkali to przypomnij mi że widzę ci browara ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.