Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam! koledzy mam problem ze swoja Vectra 1.9 CDTI 150km. Problem polega na tym ze gdy przekrece zapłon pompka w zbiornku paliwa bardzo głosno chodzi i przy tym samochód ciezko pali. Przy dodatnich temperaturach nie było takiego problemu. Woda w zbiorniku czy co? Filtr wymieniony miesiac temu.

Witam u mnie też jest taki objaw ale przy bardzo niskich temperaturach robię przy tym jakby to powiedzieć 3 cykle zapłonowe.czyli kluczyk na zaplon i czekam az pompa przestaje pracować i znowu na zapłon.wtedy sam. odpala mi normalnie tylko trzeba pamiętać aby akum byl naprawde dobry i go przy tym nie rozładować.Przyczyny dokladnej nie  znam.ale przy niskich temp. Wszystkie urządzenia elektryczne czy mechaniczne mają ciężko może to jest przyczyna ,nie wiem .może ktoś znalazł rozwiązanie niech się wypowie.

Kolego a zagadałes do zbiornika? Zastanawiałem się czy nie wytracilo parafiny

Tak zaraz po pierwszych takich objawach czyli jakieś 6 zim temu nic tam nie znalazlem niepokojącego.ale w twoim przypadku może byc inaczej nie zaprzecze ani nie potwierdze

Wychodzi że ta pompka ma ciężko pompować. Zawsze czekasz aż nabije przy odpalaniu?

Nie tylko jak są bardzo niskie temp. I jak słyszę ze za 1 razem wyje w tym roku zdążyło mi sie tylko raz jak były takie duże mrozy

Nie warto czekać przy dodatnich?

Ja robie tak że ogólnie że jak nie wyje to normalnie odpalam

dobra dobra ;) dzisiaj zajrze do tego zbiornika zobacze czy nie ma jakiegos bonusa. Ciezko sie tam dostac?

Już dokładnie nie pamiętam robilem to z 6 lat temu( tylnia kanapa do rozebrania) najlepiej poszukaj na forum gdzieś tu byly opisy jak tam sie dostać pamiętam że się też tym wspomagalem

dzieki kolego za rady :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...