Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam

Czy warto jest się zainteresować insignią tą z ogłoszenia 

Please login or register to see this link.

to za tyle mozna jzu insignie kupic i do tego sprawna i jezdzaca

albo super okazja ze juz handlarz dawno kupil albo ??? 

To jest insignia,sprawna i jeżdząca.co ty piszesz za bzdury!

AUTO CIEKAWE,dobra cena bo ok 32 koła,książka chyba prawdziwa bo przebiegi po 30 tys rocznie są raczej realne.Jedynie mnie zastanawia to czemu drugiemu właścicielowi nie pasi to auto?Zapewne kupił je w 2014/2015 po leasingu.W k.s wpiśów już nie ma od 2014 r.czyli jak nabył drugi właściciel.Plusem jest wymiana rozrządu i sprzęgła(naciągana sprawa)przy oglądaniu,zażądaj faktur,paragonów czego kolwiek,by ci to udokumentował.Podłokietnik -tragedia,ktos miał chyba łuszczycę,

Please login or register to see this quote.

moze teraz zrozumiesz

to za tyle mozna jzu insignie kupic i do tego sprawna i jezdzaca ?????????

nadal nie rozumiem.sorry.

Mam Insignie z przebiegiem 200 tysi i podłokietnikowi do takiego stanu dużo brakuje. 

podłokietniki robią z jakiegoś g**na - u mnie przy 130tys zaczyna pękać... zresztą boczek fotela kierowcy też

faktycznie coś tania ta iśka

U mnie 140 tysi i podłokietnik wygląda jak nowy. Naoglądałem się trochę Insignii i w żadnej nie widziałem takiej masakry, ale te półskórzane fotele to już inna bajka, praktycznie w każdej przy przebiegu 100K+ siedzisko z lewej strony było pęknięte.

Dlaczego się nią zainteresowałeś? Wiadomo, bo jest tania. Niestety kupno taniego auta od handlarza to zakup podwyższonego ryzyka.

Gdyby to był 1 właściciel, to wszystko byłoby możliwe, ale handlarz ma na tym zarobić, więc gdyby auto było warte więcej, to nie schodziłby z ceny bo i po co. Ja tak to widzę, ale może to akurat super oferta...Bez oględzin i weryfikacji ciężko będzie odpowiedzieć na Twoje pytanie :)

Dzwoniłem dzisiaj do tego właściciela autka i okazało się że autko ma od 2014 (wymienione kompletny dwumas plus sprzęgło,rozrząd oraz nowy aku z aso) twierdzi że na te usługi ma wszystkie papiery oraz na dpf też bo był czyszczony. Koła zimowe 17 mówił żę nówki na gwarancji ale letnie 18 do wymiany.

A teraz co do ceny to jest cena netto bo auto jest zaerejstrowane na firme i sprzedający wystawia fakture więc trzeba doliczyć vat do autka.

Ale o tym, że cena netto, to raczej wszyscy komentujący wiedzieli. 26800do ręki za Insignię to już w ogóle byłaby "sprawa dla reportera" :D

Ale o tym, że cena netto, to raczej wszyscy komentujący wiedzieli. 26800do ręki za Insignię to już w ogóle byłaby "sprawa dla reportera" :D

ciekawe czy ma 2 silnik czy dół od 1.9

No właśnie 

A jak cene szybko obniża