Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

G.R.K.

Wiązka z przejściówki - zasilanie z przedlifta

Polecane posty

Witajcie,

poszukuję kogoś ogarniętego w TIS'ie ktróy będzie w stanie powiedzieć mi czy takie coś co chcę zrobić jest możliwe, a nie chcę już męczyć Konrada.

Otóż jak wiadomo w przejściówce i polficie zasilanie radia odbywa się po CAN'ie czyli żeby włączyć radio trzeba przekręcić na zapłon w tzw. pozycję II.

Natomiast w przedlifcie jest coś takiego jak pozycja I - jedno przekręcenie kluczyka które powoduje możliwość włączenia radia bez zapłonu i wejście w BC z manetki.

Zmieniłem wiązkę z przedlifta na przejściówkę i denerwuje mnie to, że gdy chcę posłuchać radia to muszę zapłon włączyć. Mnie to potrzebne głównie do odsłuchów CA.

I tutaj czas na moje pytanie - jak /czy w ogóle się da - przerobić wiązkę z przejściówki na przedlifta - ale tylko w kwestii zasilania radia i wyświetlacza w pozycji "I".

Z tego co już ustaliłem, to że wg. starej wiązki stałe zasilanie radia było pobierane z wyświetlacza (teraz trzeba ciągnąć kabel do zapalniczki), natomiast co dalej?

Gdzie trzeba się wpiąć, co przerobić żeby było napięcie uruchamiające radio i wyświetlacz w pozycji "I" (czyli bez zapłonu).

Ktoś ogarnięty w schematach vectry w TIS'ie szybko ogarnie wiązkę z przedlifta i porówna z przejściówką/poliftem.

Wiem, że dużo wymagam, ale ani nie mam dostępu du TIS'a, a nawet gdybym miał to nie bardzo umiem odgadnąć te schematy :P

Pozdrawiam

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...