Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

AdrianoW

swiatła nie wyłączają się

Polecane posty

Witam

Mam pewien problem , padł mi akumulator , poprosiłem kolege aby pomogl mi odpalic auto , chcielismy odpalić go na kable , gdy podlaczyl sie poprzez kable z moim akumulatorem zapaliły sie u mnie swiatła postojowe+mijania -jednak auto nadal nie odpalało akumulator był za słaby wiec wzialem go do domu i naładowałem prostownikiem .

Auto odpala z akumulatorem ok ( jednak pewnie bedzie nadawal sie juz do wymiany ) ale problem ze swiatlami nadal jest.

Po podlaczeniu akumulatora do klem swiatla cały czas swiecą , czy odpale silnik czy zgasze one cały czas są włączone...

dodam ze zawsze było tak ze swiatla zapalały sie same od razu po zapaleniu silnika ( jakas skandynawska wersja czy cos..) ale po zgaszeniu silnika zawsze gasły te swiatla a teraz działają caly czas...

wyciagnalem bezpieczniki od swiatel i czekam na wasza pomoc :(

czesc popsuł ci się czujnik zapalania i gaszenia swiateł po rozruchu silnika lub go gaszenia

gdzie taki czujnik powinien sie znajdowac? mam vectre b po lifcie z 99 roku

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...