Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Sizon

Padnięte Przyciski El. Regulacji Fotela

Polecane posty

Ktoś mi wytłumaczy, co może się zepsuć w takim przycisku? Są styki, zwierają lub rozwierają i tyle, niby prosta konstrukcja. Ale na sprawnym jest przejście na pinach, a na zepsutym nie. Nie jestem w temacie, może ktoś mi go wyjaśni :)

Raz mi się zdarzyło, że przyciski przestały działać, ok olałem temat, miałem akurat na podmianę. Teraz by mi się przydały, bo w fotelu pasażera nie działają, kupione od znajomego też nie, a najlepsze że z fotela kierowcy działały, fotel stał ze 2 dni poza autem i też się wysypały :) Jakaś epidemia :)

Na zdjęciu widać zdemolowany przycisk, w tej postaci to oczywiście nie ma prawa działać, ale to tylko poglądowe zdjęcie.

DSC_7501_2.jpg

Moze styki brudne, utlenione.

Przeczyściłem je, bez efektu.

Najdziwniejsze jest to, że 3 przyciski przestały działać bezpośrednio na fotelu kierowcy, pasażera i leżąc w szufladzie :) 3 historie bez żadnego związki, ale z tym samym efektem końcowym.

przyjrzyj się dokładnie tej szufladzie :D

Eee tam, tylko 1 sztuka w niej padła, więc nie skupiam na niej uwagi :D

Jeśli pod spodem jest płytka drukowana to posprawdzaj miernikiem przejścia od kostki piny do tych styków czy w ogóle są, jeśli będzie ok to może wina leży nie po stronie przycisków. Ewentualnie utlenione ale sprawdź miernikiem po tych blaszkach czy coś przewodzi jeśli tak to może jakaś przerwa jest na płytce drukowanej.

Edytowano przez migotex

Moze rozbiore u siebie bo cos pochyl fotela kierowcy mi nie dziala za kazdym razem to zobacze co tam jest za feler oplowski...

Edytowano przez patryk-84a

Blaszki przewodzą, ścieżki nienaruszone, wizualnie wszystko wygląda ok.

Już nie pamiętam, które to były 2 piny w gnieździe, ale raczej zewnętrzne i jeśli było na nich przejście, to przyciski były ok, przejścia brak = przycisk kaput.

Próbowałem miernikiem badać przejścia itp. ale nie zauważyłem żadnej zależności, dlatego założyłem ten temat. Szczerze, to nie wiem o co chodzi z tymi przyciskami :)

Patryk to rozbieraj i daj znać :)

To jeszcze podpowiedz czy ta oslone dolna fotela wraz z przyciskami da sie zdemontowac bez wyciagania fotela?

Masz fote tej plytki od drugiej strony? Od strony sciezek jest jakas elektronika?

Da się, ale tylko raz ;)

A na poważnie, to fotel trzeba wyjąć.Mocowanie tej osłony nie jest zbyt przyjazne. Od frontu fotela jest taka zawleczka, ciężko ją z powrotem włożyć, sama osłona trzyma się na 2 zatrzaskach, musiałbyś się przyjrzeć, jak to wygląda, bo ciężko to opisać. Zresztą patenty na ich wyjęcie są różne, od szarpnięcia, po kombinacje z podważaniem śrubokrętami itp. Po prostu trzeba to "przeżyć" :) Do tego 1 czy 2 wkręty, ale to formalność.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Gdyby była, to bym sobie pewnie poradził z problemem, z drugiej strony są tylko luty nóżek i ścieżki.

U panie, to ja poczekam do wiosny :D. W spartanskich warunkach niechce mi sie fotela wyciagac na mroz :D.

Nie bądź taki francuski piesek :D

-15 i wyciągałem fotele  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.