Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Emil1105

Fotele z kombi/hb do sedana?

Recommended Posts

Witam, mam pytanie dotyczące foteli w moim aucie, gdzieś już na forum było ale nie do końca wyjaśnione. Posiadam sedana w welurze chciałbym wymienić na skórę lub półskórę. Mam do kupinia fotele półskorzane z polifta kombi w dobrej cenie, natomiast sprzedawca twierdzi ze tylna kanapa nie pasuje do sedana, ze różnią się zamkniecia ( to logiczne) ale również same boczki tylnej kanapy sa inne od sedanowych. Boczki tylne drzwiowe wiadomo nie pasuja. I druga cześć pytania czy fotele od GTS/Liftback pasuja do sedana(chodzi o tylna kanape oraz czy boczki drzwiowe pasuja. Proszę o odpowiedz osoby które miały z tym do czynienia ponieważ niechciabym kupic w ciemno a wiadomo ze od kombi czy gts/liftback wiele łatwiej znaleźć fotele niż od sedana. Pozdrawiam 

Kolega Stavi chyba robił taki zabieg. Poczytaj w jego temacie.

Nie pasują. Trzeba rzeźbić z przekladaniem poszycia tapicerki tak jak m.in. Kolega Stavi. Niestety sedan jest specyficzny. Inaczej szyby w tylnych drzwiach są ułożone niż w HB jak i oparcie.

Wysłane z Sony X

Dzieki. Kolega Stavi wszystko dokladnie objasnil juz mi. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Panowie, a jak będzie z przekładką z kombi do HB?

Mam teraz europejskie pół-skórzane fotele tyko fotel kierowcy jest wysiedziany. Dodatkowo irytuje mnie ta derma pod udami! Chce zamienić na fotele z anglika kombi, też pół-skórzane tylko w lepszym stanie i bez tej dermy pod udami. Będzie pasować?

Edited by szplukasz

Witam

mam pytanie i chyba problem. Przeglądam różne tematy i nie widzę jasnej odpowiedzi jeśli chodzi o wymiane wnętrza w Vectrze C GTS.

Zakupiłem na aukcji komplet fotele przód kanapa i boczki drzwi.

Mówiłem sprzedającemu że mam Vectre C GTS, a on że wszystko ma pasować.

Zapytał dzisiaj czy chcę jeszcze jakieś części bo właśnie rozbiera auto z foteli itp.

Poprosiłem o VIN może coś znajdę i ku mojemu zdziwieniu wyszło, że auto to Signum.

Wiem tyle, że fotele przód będą pasować ale już czy boczki przód i tył oraz kanapa nie mam pojęcia.

Czy mógłby ktoś potwierdzić na swoim przypadku co pasuje a co nie ?

Wyczytałem że SIG_MAN przekładał skórę z tylej kanapy.

Tylna kanapa się różni

Vectra

Please login or register to see this image.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://4.allegroimg.com/original/0cb7d3/9ab1990c4914b00f04ad2b646204&key=506ffc0ec7b9ed93650d51ad57fc5b1235295440efa328d343b9dd473eb836c7" />

Signum

maxresdefault.jpg

5 osoba w środku mniej komfortowo jedzie ;)

Boczki tylne również się różnią.

Posted (edited)

Dziękuje za szybką reakcję koledzy.

Czy kanapę można zamontować gdzieś czytałem o jakiś prowadnicach w sumie , płyta podłogowa VC ?

Dziękuję z góry

Edited by END