Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Emil1105

Jaki to zderzak, jaka dokładka,Vectra C?

Polecane posty

Witam wszystkich na forum. mam pytanie dotyczące vectry c na załączonym zdjęciu, czy ktoś może wie co to jest za dokładka zderzaka przedniego? Domyslam sie że sam zderzak to zwykły zderzak od sedana, natomiast dokładke widzę pierwszy raz, szukałem w internecie czegoś takiego ale nic nie znalazłem.Czy to jest wogóle od Vectry C czy moze jakas kombinowana od Vectry B??

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Mi to wygląda na połączenie przedlifta z poliftem ;)

Ktoś coś tworzył na własną rękę, i muszę przyznać że fajnie to wygląda. :)

Żadna rzeźba

Pakiet Steinmetz .

Chyba z przedliftem nie ma to nic wspólnego,tak mi sie wydaje. Ale prawda ze całkiem nieźle wyglada(jak na zderzak sedana oczywiscie). Zdecydowanie lepiej niż dokładki dostepne na allegro z którymi wygląda tragicznie. Jedyna sensownie wyglądająca opcja (jak do tej pory widziałem) poprawy zderzaka sedana poza wymiana na Gts oczywiscie. gdyby nie ta czarna maska zderzak iten gril to by to całkiem dobrze wyglądało 

Kolego michalm83 w takim razie jeśli wiesz to podziel sie bo bardzo sie przyda bo całkiem niezłe to jest

Jedynie 149 ojro taka dokładka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

to juz chyba lepiej zderzak od Gts kupić i założyc, taniej napewno wyjdzie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Taniej na pewno. Ale nie będzie tak wyglądać.

Sądzisz kolego ze taki zderzak wyglada lepiej niz oryginalny GTS?

Kwestia gustu. Tu jest dokładka, w GTS będzie hokej. Kto co woli.

Cena chyba dość zaporowa za dokladke zderzaka, mimo tego ze całkiem to wyglada. a łączył ktoś zderzak przedlifta z poliftem? bo coś gdzieś czytałem na forum ale nie znalazłem informacji jedynie ze takie cos było

Co ty chcesz w ogóle zrobić? Najpierw zachwycasz się dokładką, potem chcesz GTS (bo tamta za droga), teraz chcesz łączyć przedlift i polift... :unsure:

A robiłeś takie rzeczy kiedyś?? Myślisz że połączysz zderzaki na kropelkę. Raz że to przy nawet delikatnym za haczeniu o krawężnik pęknie na łączeniu to do tego rzeźbienia na tydzień . O kosztach nie wspomnę. 2 zderzaki + szpachle, kleje lakiery no i rzeźbienia na tydzień.

Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze, ale mi się to jakoś nie widzi. Trochę f&f tracą, trochę pługiem.

Moje typy do przedlifta to oryginał gts

Połączenie przedlifta z poliftem, ale to już astrą podchodzi jak cały polift.

Irmi i500

opc przedlift ale to już trzeba samemu sobie wyrzeźbić w stodole. To tylko moje zdanie i każdy musi się zgadzać ;-).

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Szukaj tematu o VC kolegi ninja czy jakos tak.

Po pierwsze to nie wiem po czym wnioskujesz kolego ze sie zachwycalem,powiedzialem poprostu ze jak na sedana jest niezle, co do gts to chodzilo ze dac 149 euro za dokladke do sedana to lepiej bedzie wygladal zderzak gts a do tego bedzie poprostu tanszy. Co chce ? poprostu poprawic deikatnie przod auta ,bo zwykly zderzak sedan wyglada kiepsko poprostu. Co do połączenia przedlift polift poprostu spytałem bo slyszalem o czyms takim i bylem ciekawy czy ktos cos takiego wogole robil. oczywiscie zdaje sobie sprawe ze moze pekac i jest kupa roboty jak napisał kolega Michalm83,jednak nie do konca zgodze sie z tym ze tyle kasy bo wiadomo jeden zderzak mam na aucie jedynie koszt drugiego ktory mozna kupic lekko uszkodzony gora ze nieduze pieniadze do tego sprzedac za pare groszy swoje halogeny kratki, do tego nie zgodze sie z tym kraweznikiem bo kto przerabia zderzak obniza zeby potem podjezdzac pod krawezniki? ja ze standardowym zderzaiem nawet nie podjezdzam, bo poprostu tak jestem nauczony ,albo parkuje tyłem. Ale to wszytko nie ma znaczenia, bo nie powiedziałem ze chce taki robić,chciałem poprostu sie czegos dowiedziec z doswiadczen jak mozna cos poprawic z przednim zderzakiem

Można cos kupić porzeźbić to co zostanie to sprzedać, Z takimi gratami będziesz sie bujał rok.

Co do pękania to pęka od samych wibracji itd. Robiłem kiedyś coś takiego i wiem z czym to sie je .Popatrz mój temat o VB kombi . Tam przerabiałem zderzaki przód i tył . 

Ktoś z forum robił jeden z dwóch (przed i polift). Nie pamiętam kto...poszukaj dobrze w autach klubowiczach/forumowiczach.

Chyba

, o ile dobrze pamiętam. :mysli:

Chyba bedzie najprościej kupić Gts i polakierować niż jakieś kombinacje robić? Jakie koszty zakupu za kompletny gts? Oraz ile moge dostać za sedana z halogenami kratkami itd?

A na Allegro i OLXie nic nie ma? :huh:

Owszem kolego jest pełno, tylko to za ile ludzie wystawiają to jedno( potem widnieją ogłoszenia miesiącami )a ile realnie można zapłacić bądź dostać za towar to druga sprawa.Ale to zapewne wiesz. Pytałem po prostu ile trzeba trzeba zapłacić za kompletny zderzak gts komplety żeby nie przepłacić a za swój nie wystrzelić sumy za która pewnie się nie sprzeda. Myśle ze tu na forum ludzie bardziej potrafią okreslic wartość elementów.Tak naprawdę temat można zakończyć, ponieważ na pytanie z tematu otrzymałem odpowiedz od Michalm83,także z podziękowaniem (:

Zamontuj zderzak od gtsa plus kratki z chromem . Do tego hokej w kolor i robi się z oka całkiem inne auto.

mały  błąd :)  w linku za 149 euro  jest  gril montowany  w maskę.
Dokładka  zderzaka jest  tutaj  i kosztuje 249 euraków :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.