Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam,

Zauważyłem, że moje auto dużo pali (wychodzi ponad 20 litrów na 100 w mieście) Dodatkowo, auto dość mocno kopci na biało,nie ma jakiejś wielkiej tragedii, ale wydaje mi się, że kopci troszkę mocniej niż inne auta. W momencie wciśnięcia pedału gazu mocniej z rury wydobywa się czarna chmura (mocniej oznacza ponad 3000 obrotów). Pokazuje mi też błąd sonda lambda poza zakresem, mieszanka za uboga. I teraz pytanie. Objawy podobne do padniętej sondy? Czy nie daj Boże sonda i uszczelka pod głowicą? Naczytałem się tyle tego, że aż strach. A, i jeszcze jedno, silnik mi się nie dogrzewa, mogę zrobić 20 km po mieście, a wskazówka temperatury wody ledwie drgnie. Sprawdzałem węże przed chłodnicą i za nią i wygląda tak jak by był mały obieg (wąż po lewej stronie chłodnicy jest ciepły, a po lewej zimny) ciepły robi się troszkę później.

Na bloku silnika, w miejscu uszczelki widać przecieki (wydaje mi się, że wcześniej ich nie było),na korku jest tak jakby ślad "majonezu" ale dość mały- widać to na zdjęciu. I "poci" mi się zaznaczony waż. Wydaje mi się, że płynu z chłodnicy nie ubywa, oleju też....przynajmniej nie w dużych ilościach. Miał ktoś z Was podobny przypadek? Jaki koszt (orientacyjnie oczywiście) jest wymiany uszczelki pod głowicą. We wtorek auto jedzie na warsztat i aż boję się pomyśleć jaka kwota naprawy może być.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Byłem u mechanika. 1 diagnoza jest taka. Termostat do wymiany. 2 diagnoza, walnięta przepustnica. Pytanie moje czy owa przepustnica ma jakiś czujnik, który się wymienia? Czy trzeba wymienić ją całą? Nowa pewnie trochę kosztuj (orientuje się może ktoś z Was ile?) Opłaca się montować używkę? Używki u mnie na szrocie stoją coś koło 100. 

Halllo, żyje ktoś na tym forum?  

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...