Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Seeb

Problem z odpalaniem X16Szr

Polecane posty

Witam wszystkich

Mam problem z odpalaniem samochodu mianowicie silnik to 1,6 8v X16Szr z instalacją gazową II gen Brc żeby auto odpaliło trzeba je odpalać z wciśniętym pedałem gazu i podtrzymywać na obrotach około 2 minut bo w innym przypadku gaśnie po tym czasie auto normalnie już jeździ, jeśli nie wcisnę gazu to nawet nie odpali . W ostatnim czasie wiele rzeczy było robione miedzy innymi remont głowicy , wymiana rozrządu, świece, kable, cewka, cały monowtrysk wymieniony + nowe uszczelki, nowe węże podciśnienia ,map sensor , lambda, czujnik temperatury , zaślepiony egr ,wszystkie filtry a auto jak nie chce odpalać tak nie odpala , może macie jakieś pomysły bo mnie się już kończą :( ogólnie według mnie jest zalewany przez paliwo bo jak wymieniałem monowtrysk i wszystko wyczyściłem to za pierwszym razem odpalił od pierwszego bez problemu ale już za każdym następnym razem już było to samo , komputer nie pokazał żadnych błędów bloki pomiarowe raczej też wyglądały normalnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.