Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

bartwczek1204

Centralny Zamek od kierowcy.

Recommended Posts

Witam. Jestem tu nowy więc na początku witam wszystkich. Zostałem od 3 dni posiadaczem jak niezwykle fajnym autem jaka jest vectra B. Przeglądając forum. Nie znalazłem dokładnej odpowiedzi.. otóż. Mam problem z centralnym zamkiem. Wkładając kluczyk od kierowcy. Centralny zamyka oraz otwiera wszystkie zamki lecz z pilota drzwi kierowcy nie reagują.. a czym problem? Trochę dziwne. Bo jesli M kluczyk w zamku reaguje, to dlaczego z pilota nie rusza.. bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Serdecznie ja tez jestem tu nowy i jak kolega mam ten sam problem z CZ lecz problem tkwi z drzwami za kierowca wcale nie reaguja ani na kluczyk ani na pilot Zapewne temat z takim problemem juz byl lecz poszukiwania nie przyniosły efektu Pozdrawiam Serdecznie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak kolega niżej przypuszcza temat już był niejednokrotnie poruszany jest to jedna z wielu drobnych  przypadłości VB, które da się naprawić samemu. Co do problemu kolegi bartwczek1204, przyczyną takich dolegliwości jak u ciebie jest awaria zamka wewnątrz drzwi kierowcy a konkretnie mikroswich-a wlutowanego w środku zamka, jest nawet porada jak to naprawić. Co do drugiego kolegi Mody to sprawa jest podobna ale najpierw trzeba rozebrać tylne drzwi mam na myśli boczek a następnie sprawdzić linki i cięgna zamocowane do zamka czy czasami któraś/yś nie wyskoczył z mocowania zamka jeżeli wszystkie będą ok to trzeba zająć się samym zamkiem i jego demontażem, oraz naprawą j/w.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...