Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

bartwczek1204

Centralny Zamek od kierowcy.

Polecane posty

Witam. Jestem tu nowy więc na początku witam wszystkich. Zostałem od 3 dni posiadaczem jak niezwykle fajnym autem jaka jest vectra B. Przeglądając forum. Nie znalazłem dokładnej odpowiedzi.. otóż. Mam problem z centralnym zamkiem. Wkładając kluczyk od kierowcy. Centralny zamyka oraz otwiera wszystkie zamki lecz z pilota drzwi kierowcy nie reagują.. a czym problem? Trochę dziwne. Bo jesli M kluczyk w zamku reaguje, to dlaczego z pilota nie rusza.. bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi. 

Witam Serdecznie ja tez jestem tu nowy i jak kolega mam ten sam problem z CZ lecz problem tkwi z drzwami za kierowca wcale nie reaguja ani na kluczyk ani na pilot Zapewne temat z takim problemem juz byl lecz poszukiwania nie przyniosły efektu Pozdrawiam Serdecznie ;)

Tak jak kolega niżej przypuszcza temat już był niejednokrotnie poruszany jest to jedna z wielu drobnych  przypadłości VB, które da się naprawić samemu. Co do problemu kolegi bartwczek1204, przyczyną takich dolegliwości jak u ciebie jest awaria zamka wewnątrz drzwi kierowcy a konkretnie mikroswich-a wlutowanego w środku zamka, jest nawet porada jak to naprawić. Co do drugiego kolegi Mody to sprawa jest podobna ale najpierw trzeba rozebrać tylne drzwi mam na myśli boczek a następnie sprawdzić linki i cięgna zamocowane do zamka czy czasami któraś/yś nie wyskoczył z mocowania zamka jeżeli wszystkie będą ok to trzeba zająć się samym zamkiem i jego demontażem, oraz naprawą j/w.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...