Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

bartwczek1204

Centralny Zamek od kierowcy.

Polecane posty

Witam. Jestem tu nowy więc na początku witam wszystkich. Zostałem od 3 dni posiadaczem jak niezwykle fajnym autem jaka jest vectra B. Przeglądając forum. Nie znalazłem dokładnej odpowiedzi.. otóż. Mam problem z centralnym zamkiem. Wkładając kluczyk od kierowcy. Centralny zamyka oraz otwiera wszystkie zamki lecz z pilota drzwi kierowcy nie reagują.. a czym problem? Trochę dziwne. Bo jesli M kluczyk w zamku reaguje, to dlaczego z pilota nie rusza.. bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi. 

Witam Serdecznie ja tez jestem tu nowy i jak kolega mam ten sam problem z CZ lecz problem tkwi z drzwami za kierowca wcale nie reaguja ani na kluczyk ani na pilot Zapewne temat z takim problemem juz byl lecz poszukiwania nie przyniosły efektu Pozdrawiam Serdecznie ;)

Tak jak kolega niżej przypuszcza temat już był niejednokrotnie poruszany jest to jedna z wielu drobnych  przypadłości VB, które da się naprawić samemu. Co do problemu kolegi bartwczek1204, przyczyną takich dolegliwości jak u ciebie jest awaria zamka wewnątrz drzwi kierowcy a konkretnie mikroswich-a wlutowanego w środku zamka, jest nawet porada jak to naprawić. Co do drugiego kolegi Mody to sprawa jest podobna ale najpierw trzeba rozebrać tylne drzwi mam na myśli boczek a następnie sprawdzić linki i cięgna zamocowane do zamka czy czasami któraś/yś nie wyskoczył z mocowania zamka jeżeli wszystkie będą ok to trzeba zająć się samym zamkiem i jego demontażem, oraz naprawą j/w.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.