Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

bartwczek1204

Centralny Zamek od kierowcy.

Recommended Posts

Witam. Jestem tu nowy więc na początku witam wszystkich. Zostałem od 3 dni posiadaczem jak niezwykle fajnym autem jaka jest vectra B. Przeglądając forum. Nie znalazłem dokładnej odpowiedzi.. otóż. Mam problem z centralnym zamkiem. Wkładając kluczyk od kierowcy. Centralny zamyka oraz otwiera wszystkie zamki lecz z pilota drzwi kierowcy nie reagują.. a czym problem? Trochę dziwne. Bo jesli M kluczyk w zamku reaguje, to dlaczego z pilota nie rusza.. bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi. 

Witam Serdecznie ja tez jestem tu nowy i jak kolega mam ten sam problem z CZ lecz problem tkwi z drzwami za kierowca wcale nie reaguja ani na kluczyk ani na pilot Zapewne temat z takim problemem juz byl lecz poszukiwania nie przyniosły efektu Pozdrawiam Serdecznie ;)

Tak jak kolega niżej przypuszcza temat już był niejednokrotnie poruszany jest to jedna z wielu drobnych  przypadłości VB, które da się naprawić samemu. Co do problemu kolegi bartwczek1204, przyczyną takich dolegliwości jak u ciebie jest awaria zamka wewnątrz drzwi kierowcy a konkretnie mikroswich-a wlutowanego w środku zamka, jest nawet porada jak to naprawić. Co do drugiego kolegi Mody to sprawa jest podobna ale najpierw trzeba rozebrać tylne drzwi mam na myśli boczek a następnie sprawdzić linki i cięgna zamocowane do zamka czy czasami któraś/yś nie wyskoczył z mocowania zamka jeżeli wszystkie będą ok to trzeba zająć się samym zamkiem i jego demontażem, oraz naprawą j/w.