Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

wolas

Żarówki h7 jakie polecacie

Recommended Posts

Witam

Chciałem poprawić widoczność w światłach mijania, więc zwykłe żarówki wymieniłem na osram night bule vision plus 50% 5000k.. polecił mi je znajomy. Fakt daja fajna niebieska poswiate i wygladaja jak xenon.  Ale totalnie nic nie widać podczas jazdy.  Istna tragedia. Niby mocniejsze itp ale w gruncie rzeczy nie nadają się do jazdy. W  poprzednim aucie miałem. H4 Philipsa +60% sprawował się super i było widać różnicę.  Musze je zmienić ze względu bezpieczeństwa.  Zastanawiam się na Philips Racing +150% ale cena spora lub tungusram +120%. Trochę mi szkoda tych osram. Wiem z góry ze popekala przy wyjmowania.  Ostatnio tak było miałem spory problem żeby je wyjąć.  Musiałem je wyszarpac. Może macie jakieś sprawdzone metody jak wyjac bezpiecznie żarówkę i ewentualnie jak poprawić jakość święcenia świateł mijania

Please login or register to see this quote.

Mam tungsramy od 2 miesięcy. Na początku byłem zadowolony, bardziej białe światło, dużo światła. Bardzo szybko stały się żółte, jak każde halogeny, a światło też jakby słabsze. Na długich mam White Vision od Phillips świecą bardzo fajnie.

Ja jeżdżę, na osram night breaker laser i są w porządku. W porównaniu do zwykłych osramów, które musiałem założyć po spaleniu white visionów to niebo a ziemia.

Może komuś się przyda taki test.

Please login or register to see this link.

bo te osramy co ty miałeś to dają fajny efekt ale tunngowy. Jeśli chcesz mieć efekt w postaci odległości świecenia w nocy to polecam albo nighbreaker albo osram laser. Te drugie to nowość.