Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Yri

Alpine IVA-W202R a fabryczna instalacja audio

Polecane posty

Witam posiadam stację Alpine  IVA-W202R i myślę czy jest sens montażu do mojej Vectry C. Radio fabryczne jakie aktualnie posiadam to model Philips CCRT 2008, głośniki fabryczne (nic nie ruszane).

Mam też na stanie głośniki Alpine (Nie pamiętam dokładnej nazwy), aktualnie jeszcze zamontowane w moim starszym aucie Volvo S40 w boczkach drzwi nisko-tonówki i osobne gwizdki, do tego subwoofer JBl wzmacniacz JBL+ kondensator i głośniki na tył też alpine, zwrotnice hertz'a na przednią scenę.Ten zestaw robi robotę w moim Volvo ale chcę go sprzedać dla tego muszę wymontować audio. Z podłączeniem mojego starego zestawu nie mam problemu bo sam to montowałem ale jest pytanie czy jest sens przekładanie wszystkiego do mojej VC. Wiem, że muszę dokupić moduły do wyświetlacza lub sam kabel a może mogę go wykonać samemu. Są schematy kabla do podłączenia kierownicy pod radio ale czy nie będzie problemu z komputerem auta (brak kolizji z informacjami na środkowym wyświetlaczu). Chcę aby wszystkie funkcje komputera były wyświetlane na centralnym wyświetlaczu a to co z audio na panelu Alpine. Kierownica ma sterować moim radiem.

Chciałbym prosić o opinię czy jest sens przekładki i co ewentualnie muszę zakupić aby zestaw współgrał z VC.

Dodam, że na wiosnę wygłuszam drzwi.

Jeżeli nie ma to sensu to proszę o opinie dla czego. Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość jeżeli nie podałem wystarczających informacji i ew. sprostowanie moich błędów

Z góry dziękuję wszystkim za uwagi i pomoc

Ja bym tego nie robił. Ale mam pytanie - w jakim celu chcesz to robić? Nie zadowala cię oryginalne nagłośnienie? :mysli:

Twoje wahanie mi podpowiada, że raczej wszystko jest OK, tyle że myślisz że jak przełożysz to wszytko to będzie znacznie lepiej. <_<

Wygłuszenie drzwi - OK, to rozumiem. :ok:

Witaj, co do jakości dźwięku to jest zauważalna różnica na korzyść Alpine. Sama moc jak i barwa dźwięku z zestawu jaki chce przełożyć mnie osobiście bardziej odpowiada. kolejnym aspektem jest sam wyświetlacz i możliwości rozbudowy, płyty DVD też robią różnicę w pojemności oraz żadna dziura nie wpływa na odczyt płyty. Jedyne co mnie nurtuje to samo podpięcie czyli co mogę stracić po podmianie radia a co mogę zachować przy użyciu ewentualnych adapterów. Dodam, że przez kabel micro usb podpinam swój telefon przez adapter do Alpine i mam wszystkie funkcje z telefonu na wyświetlaczu (YT klipy bez utraty na jakości)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.