Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

O Witam, jestem tu nowy a w dodatku laik samochodowy. Chciałbym zasięgnąć porad ludzi znających się na rzeczy a nie czytać komentarze typu "było" "Wujek Google" itp. Za wyrozumiałość dziękuję.

A więc tak mam problem że swoją Vectra B 1.8 16v 125km jest to jakaś wersja Edition 2000. 

Problem tego typu że po odpaleniu pracuje równo, ładnie do momentu kiedy włączy się nawiew wtedy zaczynają się skoki obrotów wahają się między 500-1100. Do momentu póki silnik się nie nagrzeje. Myślałem że jest to problem przepustki lub świec. Niestety wymieniłem jedno i drugie poprawy brak. Dziś podłączyłem Vectre pod OBD II. Błędy jakie wyskoczyły to P0203, (praca na 3 gary) P0302. (Problem z cewką). Dodam również że spalanie oscyluje w granicy 12-15l. Auto posiada również instalacje LPG  która po zapłonie daje sygnał 4x3 piski. Bywają momenty że włączy się na parę chwil po czy znów piszczy i się wyłącza.

I tu nachodzi mnie pierwsze pytanie czy któryś z was przyjaciele miał taki problem? Jak sobie z nim poradził?  

Drugie pytanie : Czy te problemy z pracą silnika mogą powodować iż instalacja gazowa nie może się włączyć?

Jak mówiłem jestem laikiem, więc proszę jeszcze raz o wyrozumiałość. 

Ps. Auto kupiłem w takim stanie i mam ochotę ją postawić na koła. Dla mnie ma duszę i potencjał by służyć wiernie jeszcze kilka lat ;)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. 

Dosiego Roku ;)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez PatrykVectra

Sprawdż wtyczki na wtryskach od gazu

Ja miałem to samo Przy grzebaniu przy aucie przez przypadek wypiąłem jedną i dlatego mi nie chciał

przejść na gaz

Co do dziwnych obrotów nie wiem co może być przyczyną

Problem. Zlokalizowany uszkodzony Sterownik. Więc w razie gdyby ktoś miał takie problemy polecam sprawdzić sterownik. I najważniejsze oddać do specjalisty. Nie do kogoś typu "spróbujemy". Jak w moim przypadku muszę szukać nowego sterownika 5wk9 154. Gdyby miał ktoś proszę o kontakt Pozdrawiam.

Temat do zamknięcia.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...