Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Ivka

Simens ncdc2013 tylko 1 stacja i nie moge jej zmienic

Recommended Posts

Witam, kupilam ostatnio vectre i mam w niej radio simens ncdc 2013. Problem jest tak, ze radio wlacza sie po nacisnieciu guzika.... z glosnikow leci radio maryja i ni hu hu nie moge nic zmienic . Na inna stacje ani ustwaic innej czy wyszukac. Jedynie poglosic lub sciszyc. Napiszcie mi co mam zrobic , zaznacze ze vectre mam po raz pierwszy.

jedynie zostaje je wymienic, te radia tak maja

I nic sie nie da zrobic hmm to lipa a na jakie moge wymienic i ile to moze kosztowac czy to musi byc takie z navi itd czy moge jakies zwykle

pozostaje ci zmiana na takie samo

po zmianie na jakieś zwykłe stracisz funkcje sterowania wyświetlaczem trzeba by wyswietlacz zmienać na bursztynowy

na zmiane radia cd to koszt ok 1000 zł

Z tego co ja widze to nie jest orginalne radio z tego auta bo to chyba z omegi a tu wedlug kodow i ksiazek powonno byc cos tam 205... i widac ze ktos zle je wpasowal.na 100 BYLo ruszane. A w sumie z manetki moge zmieniac na te podstawowe dame na temat auta to chyba wystarczy a 1000 zl za radio to za duzo

A ja mam to bursztynowy nie kolorowy wyswietlacz

jeśli z vin wychodzi że masz  radio 2005 to zamontuj   bo pewnie tak jak piszesz ktoś zmienił bo do tego radia szedł inny  wyświetlacz sterowany z radia a nie z manetki

No musze sie rozejrzec za takim wlasnie modelem... zobaczymy... 

Please login or register to see this quote.

tylko szukaj radia z pinem lub aby kod był zdeaktywowany w radiu bo po podłonczeniu radio cdr2005 poprosi o pin

a 1000 to nie samo radio bo to tego trzeba i cid/gid polift panel klimy  cim sterowanie rolki z kiery:P

Nie panel klimy mam ze tak sie wyraze poza panelem.radia ... takie 2 pokretla

z kierownicy tylko moge puki co podglaszac... :) a raczej sciszac -radio maryja -. No nie wiem co zrobie ale 1000 nie dam predzej chba sie dewotka stane :)

to wpakuj cdr2005 i po problemie

zapodaj vin to zobacze jakie miałeś/miałaś radio orginalnie

Edited by matro1234

w tym roczniku i ze sterowaniem manetką to raczej na pewno cdr2005

2013 nie miały sterowania z manetki

Z tym radiem to sie odezwe jeszcze a powiedzcie mi jak mam kluczyki dzis rano normalnie otwieral i zamykal wieczorem juz nic nie dalo sie zrobic (baterie zmienialam ) i nic w 1 nie chodzi zamykanie a w 2 obi funkcje..... 

a dioda mruga jak nacisniesz?

W 1 tylko swieci jak naciskam otwieranie i bagaznik tochyba jest a w 2 swieci przy wcisnieciu wszystkich trzech kazdego z osobna 

Edited by Ivka

Co do radia nie jest orginalne i facio kupil na allegro i podpial kostke i tyle (moze treba jakos rozkodowac )

nic nie zrobisz z tym radiem jak nie kupisz wyswietlacz i rozlogowac radio iak i wyświetlacz potem sparowac to do kupy

a co do kluczyka to zaprogramuj go

jeśli dioda nie mruga cza by zobaczyc mikrostiki czy są ok

A bo to radio nie bedzie chodzic z tym moim wyswielaczem? A cos probowalam programowac ale nie dalam rady moze do elekryka podjade :)

1. z wymienioną baterią w pilocie wsiadamy do auta.

2. zamykamy wszystkie drzwi za pomocą przycisku w panelu drzwi.

3. przekręcamy kluczyk do momentu zaświecenia się kontrolek.

4. w tej pozycji kluczyka wciskamy przez około 5 sekund przycisk zamykania na pilocie. Po wyjęciu kluczka wszystko powinno działać.

Z tym.moim.pilotem to jest tak ze jak go rozbiore to dioda sie swieci a jak zloze to czasem zalapie i zaswieci a czasem.nie.... jedna obudowa jest bardzo zniszczona ale 2 nawa prawie nie uzywana ale takie sztywne te guziki.ze ciezko.wcisnac ..... 

wiec ta druga obudowa to chinska podrobka

Moze ale te piloty w caly swiat dzialaja rano bylo ok teraz znowu lipa czasem sie otworzy ale nie zamknie w 2 dioda swieci ale nie otwiera ani nie zamyka nie wiem co z tym zrobic progamowalam ale chyba nie wiele pomoglo .... chyba mam dosc

jesli pilot ok i programowanie pomaga tylko na chwile to bcm mówi :dobranoc: