Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

M2K1

Podsufitka- Brak oświetlenia z tyłu

Polecane posty

Witam. Mam takie pytanko. Otóż Moja Vectra nie posiada oświetlenia wnętrza na podsufitce z tyłu/na środku (Nie wiem jak to poprawnie ująć) Posiada tylko oświetlenie z przodu przy lusterku.

Chciałbym wymienić tą podsufitkę na taką z oświetleniem również dla osób siedzących z tyłu. Czy potrzebna jest jakaś dodatkowa instalacja? Podpięcie czy coś w ten deseń? Czy może jest to pociągnięte na 'jednym kabelku' ? 

Troszkę męczące jest to, że panuję ciemnia z tyłu a osoby który wcześniej nie siedziały w Viki szukają mi tej klamki kilka minut... -_- 

Na forum jest porada jak zrobić oświetlenie nad tylna kanapa. 

Poszukaj. 

ja zrobiłem diode w każdej klamce tak że u mnie nikt nie szuka jej bo jest podświetlona :P

Wpisywałem różne frazy i znalazło mi raptem 1 temat z czego nie ma tam nic konkretnego tylko "Pociągnę kabelki i podepnę pod przód żeby też się zapalało" 

Jeśli masz gdzieś ten temat byłbym wdzięczny gdybyś mi go wysłał bądź jeśli znasz temat odpowiedział mi czy muszę dorabiać jakąś instalację czy jest tam już coś gotowego do wpięcia tylko. 

Prosze tutaj link do instrukcji montażu oswietlenia z tyłu   

Sam montowałem jakiś czas temu łatwa robota,  wszystko tam napisane.  Oczywiscie trzeba posiadac lampke na tył. Ja kupiłem z zafiry. Jest taka sama. 

Edytowano przez acik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.