Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
maciek_t

Vectra C 3.2 V6 B+G problem z odpalaniem

Polecane posty

Witam

Mam problem z moja viki :(

Samochód jeździł odpalał ... wywalał błędy przepustnicy i wypadania zapłonu na cylindrach 1 3 5 . Po jakimś czasie przestał się dogrzewać - termostat padł. Jeździłem tak jakiś czas do momentu aż przy próbie odpalenia samochodu było słychać tylko cyk cyk cyk ... zero kręcenia ... i tak kilka razy aż odpalił. Następnego dnia odpaliła od strzała i ruszyłem po czym sama zgasła i już nie chciała ze mną rozmawiać ... tylko cykanie bez próby tzw zagadania :(

Zapchana na garaż następnego dnia po wielu próbach odpaliła ... zakupiłem jej nowe świece nowy termostat oraz cewkę 1 3 5.
Po wymianie odpaliła jakby nigdy nic wyjechałem z garażu zgasiłem i to samo ... cyk cyk :( W czym tkwi problem bo ja nie wiem ... akumulator ok.

może ktoś miał podobne przygody z v6 proszę o pomoc :)

Gdzie słychać to cykanie? Jak dla mnie to szczotki w rozruszniku

Cykanie z komory silnika.

Rozrusznik wyciagniety po bolach i meczarniach - silnik do gory itp ... zawiazlem do regeneracji - rozrusznik ok - automat smiga szczotki ok. Podpinalem dodatkowa mase bez zmian ... plusa nie probowalem bo wszystko poskladane nie ma teraz dostepu do rozrusznika :(

Nie wiem juz co robic :(

viki na aso 4 tydzien ... nie maja pojecia co jest ... mowia ze chyba dokorat napisza na temat mojego samochodu - wszystko sprawne auto nie odpala :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.