Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Darecki14

Tabliczka znamionowa

Recommended Posts

Witam.Mam pytanie do posiadaczy vectry b 2. 0 sedan cd z 96r.Czy na Waszych tabliczkach znamionowych jest wybita dopuszczalna masa całkowita 1835 kg czy macie inną wartość masy?W mojej viki jest różnica 230 kg miedzy tabliczką a dowodem rejestracyjnym i kartą pojazdu przez co od 2004 roku pierwszy raz nie przeszedł bt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne bo mam jak w opisie autko i jeszcze nikt mi nie zaglądał do tabliczki znamionowej i nie porównywał danych z dowodu i karty pojazdu, co to za magik na tym przeglądzie co ci to sprawdzał?. Toż to jakiś służbista musiał być:D

Edited by Leszek_70

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, a swoją debilną służbistością narobił mi bałaganu z papierami, bo teraz to wyjaśnić według słów osoby z WK, to muszę pisać do producenta o oświadczenie na temat fabrycznej dopuszczalnej masy całkowitej. Jakaś/iś debil przy pierwszej rejestracji w kraju pewnie się pomylił jak wpisywał w dowód rejestracyjny. Ale chyba raczej pójdę na skróty i zrobię: pewne BT. Polak potrafi.Ale nadal ciekawy jestem czy te 1835 kg ma każda vectra tak jak moja.

Edited by Darecki14

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tego ci nie powiem jak jest na mojej tabliczce znamionowej bo musiałbym iść do garażu i sprawdzić mogę zobaczyć i porównać jak ciebie urządza między kartą pojazdu a dowodem rejestracyjnym jak coś.Co do BT to bym pojechał na inną stację diagnostyczną i zrobił ten przegląd gdzie indziej napewno da się to ogarnąć bez pisania bzdurnych papierów do producenta. A tak jak mówisz wystarczyła pomyłka przy pierwszej rejestracji do wyrobienia dowodu i pozamiatane już będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w dowodzie i na karcie pojazdu mam 1605 kg.Też tak masz?W cep też jest 1605 ale podejrzewam że jest to powielane z dowodu.Bylbym wdzięczny jak bys jutro sprawdził tę tabliczkę u siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...