Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Darecki14

Tabliczka znamionowa

Polecane posty

Witam.Mam pytanie do posiadaczy vectry b 2. 0 sedan cd z 96r.Czy na Waszych tabliczkach znamionowych jest wybita dopuszczalna masa całkowita 1835 kg czy macie inną wartość masy?W mojej viki jest różnica 230 kg miedzy tabliczką a dowodem rejestracyjnym i kartą pojazdu przez co od 2004 roku pierwszy raz nie przeszedł bt.

Dziwne bo mam jak w opisie autko i jeszcze nikt mi nie zaglądał do tabliczki znamionowej i nie porównywał danych z dowodu i karty pojazdu, co to za magik na tym przeglądzie co ci to sprawdzał?. Toż to jakiś służbista musiał być:D

Edytowano przez Leszek_70

No właśnie, a swoją debilną służbistością narobił mi bałaganu z papierami, bo teraz to wyjaśnić według słów osoby z WK, to muszę pisać do producenta o oświadczenie na temat fabrycznej dopuszczalnej masy całkowitej. Jakaś/iś debil przy pierwszej rejestracji w kraju pewnie się pomylił jak wpisywał w dowód rejestracyjny. Ale chyba raczej pójdę na skróty i zrobię: pewne BT. Polak potrafi.Ale nadal ciekawy jestem czy te 1835 kg ma każda vectra tak jak moja.

Edytowano przez Darecki14

No tego ci nie powiem jak jest na mojej tabliczce znamionowej bo musiałbym iść do garażu i sprawdzić mogę zobaczyć i porównać jak ciebie urządza między kartą pojazdu a dowodem rejestracyjnym jak coś.Co do BT to bym pojechał na inną stację diagnostyczną i zrobił ten przegląd gdzie indziej napewno da się to ogarnąć bez pisania bzdurnych papierów do producenta. A tak jak mówisz wystarczyła pomyłka przy pierwszej rejestracji do wyrobienia dowodu i pozamiatane już będzie.

w dowodzie i na karcie pojazdu mam 1605 kg.Też tak masz?W cep też jest 1605 ale podejrzewam że jest to powielane z dowodu.Bylbym wdzięczny jak bys jutro sprawdził tę tabliczkę u siebie.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...