Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Wookie1988

Wideorejestrator od Xiaomi - ktoś posiada ?

Polecane posty

Witam, posiada ktoś z was wideorejestrator od Xiaomi ? jak wasze opinie, warto wydać na niego 300zł ? czy szukać czegoś innego ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

masz już temat o wideorejestratorach, poczytaj tam czy ktoś już nie pisał na ten temat. Jeśli nie to tam zadaj to pytanie...

No kurde, wpisałem w szukajce "wideorejestrator" albo "wideorejestratory" i nic mi nie znalazło, dlatego zrobiłem temat.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Ja kupiłem MioMivue C320. Teoretycznie piszą, że jest trochę lepszy niż Xiaomi, niektórzy, że porównywalny.

Dla mnie jakość nagrań to CH***jnia. Wolę nagrywać telefonem i aplikacją Ya***sik, więc lepiej dołóż 100zł i kup naprawdę fajną kamerkę, bo będziesz zawiedziony. Filmiki na YT o kant d*** rozbić. Tak samo filmiki na stronie producenta.

Pzdr

To wlasnie te wszystkie Mio to maja jakość jak kija od mopa... na pewno nic od Mio nie kupię.

Kumpel równocześnie ze mną kupił Viofo A119 z GPS. Dał więcej kasy, ale porównaliśmy jakość nagrań... przepaść. Ta Viofo nie dość, że posiada możliwość regulacji kąta samego obiektywu w bardzo łatwy sposób, jest niewidoczna, ma świetną optykę, to jeszcze obsługa jest banalna.

Mio jest *ujowe. Jak chce ściągnąć ją z szyby, to  za każdym razem prawie urywam lusterko środkowe. Regulacja położenia kamery następuje "młotkiem", nie da się tego g**na ruszyć w uchwycie.

Także ja mogę polecić tę drugą, o Xiaomi nie wiem nic poza tym, że chyba nie ma menu w j.polskim.

A tak odnośnie tego tematu o wideorejstratorach to mógłby ktoś podac link? Bo mam wrażenie że po ostatniej konserwacji forum temat gdzieś przepadł...

Edytowano przez Artik82

Jeżeli masz akurat 300zł na videorejestrator to moim zdaniem jak najbardziej warto interesować się modelami Xiaomi- bo tych także jest kilka. Na plus na pewno jakość nagrywanego obrazu Full Hd, oraz możliwość zapisu w pętli czasu, co jest bardzo praktyczne, do tego bezproblemowa instalacja w aucie.

Każdy wideorejestrator powinien mieć zapis w pętli czasu... bo jak inaczej to używać ? 

Dokładnie, tak samo jak bezproblemowa instalacja w aucie.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.