Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Wookie1988

Wideorejestrator od Xiaomi - ktoś posiada ?

Recommended Posts

Witam, posiada ktoś z was wideorejestrator od Xiaomi ? jak wasze opinie, warto wydać na niego 300zł ? czy szukać czegoś innego ?

Please login or register to see this link.

masz już temat o wideorejestratorach, poczytaj tam czy ktoś już nie pisał na ten temat. Jeśli nie to tam zadaj to pytanie...

No kurde, wpisałem w szukajce "wideorejestrator" albo "wideorejestratory" i nic mi nie znalazło, dlatego zrobiłem temat.

Please login or register to see this quote.

Ja kupiłem MioMivue C320. Teoretycznie piszą, że jest trochę lepszy niż Xiaomi, niektórzy, że porównywalny.

Dla mnie jakość nagrań to CH***jnia. Wolę nagrywać telefonem i aplikacją Ya***sik, więc lepiej dołóż 100zł i kup naprawdę fajną kamerkę, bo będziesz zawiedziony. Filmiki na YT o kant d*** rozbić. Tak samo filmiki na stronie producenta.

Pzdr

To wlasnie te wszystkie Mio to maja jakość jak kija od mopa... na pewno nic od Mio nie kupię.

Kumpel równocześnie ze mną kupił Viofo A119 z GPS. Dał więcej kasy, ale porównaliśmy jakość nagrań... przepaść. Ta Viofo nie dość, że posiada możliwość regulacji kąta samego obiektywu w bardzo łatwy sposób, jest niewidoczna, ma świetną optykę, to jeszcze obsługa jest banalna.

Mio jest *ujowe. Jak chce ściągnąć ją z szyby, to  za każdym razem prawie urywam lusterko środkowe. Regulacja położenia kamery następuje "młotkiem", nie da się tego g**na ruszyć w uchwycie.

Także ja mogę polecić tę drugą, o Xiaomi nie wiem nic poza tym, że chyba nie ma menu w j.polskim.

A tak odnośnie tego tematu o wideorejstratorach to mógłby ktoś podac link? Bo mam wrażenie że po ostatniej konserwacji forum temat gdzieś przepadł...

Edited by Artik82

Jeżeli masz akurat 300zł na videorejestrator to moim zdaniem jak najbardziej warto interesować się modelami Xiaomi- bo tych także jest kilka. Na plus na pewno jakość nagrywanego obrazu Full Hd, oraz możliwość zapisu w pętli czasu, co jest bardzo praktyczne, do tego bezproblemowa instalacja w aucie.

Każdy wideorejestrator powinien mieć zapis w pętli czasu... bo jak inaczej to używać ? 

Dokładnie, tak samo jak bezproblemowa instalacja w aucie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...