Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

TomZi

[PORADA]WYMIANA RADIA CD70

Polecane posty

WITAM WSZYSTKICH

JESTEM NOWY NA FORUM I MAM PYTANKO DO WAS ODRAZU :)

MAM RADIO CD 70 Z NAVI I CHCE WYMIENIC NA TE Z LINKU 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

JAKIES WASZE OPINIE MA KTOS?? STEROWANIE Z KIEROWNICY BEDZIE DZIALALO W NIM I JAK Z WYSWIETLACZEM GORNYM KOMPATYBILNOSC??

DZIEKI I PZDR

TU TEZ W PODOBNEJ CENIE RADIO

CAPS LOCK ci się zablokował? :pilot:

A nie zauważyłeś że to chińskie g**no ma załamanie pośrodku? Do AH będzie pasować, ale do VC już nie za bardzo. :bad:

Val bardzo dobrze określił jakość tego radia :)

Jak masz kupować taki śmietnik to zostań przy oryginalnym.

a mozecie polecic jakies sprawdzone radio do VC ?? chodzi mi o Video/Dvd

bo te za ponad 2tys widze ze nie maja po srodku zalamania

Może i nie mają, ale to też chińszczyzna. :bad:

a ktos na tej chonszczyznie tutaj jezdzi??

czyli lepeij cos z alpine sony szukac plus ramka maskujaca niz w ta chinszczyzne isc??

Ale ty chcesz żeby grało czy żeby mieć niby wszystko? Jaki jest powód wymiany? CD 70 NAVI nawigację ma, MP3 czyta, gra nieźle, jest oryginalne - co jeszcze trzeba? :huh:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Czemu go zniechęcacie, z tymi chińskimi różnie bywa, a nóż będzie super radio, a kolega zda relacje dla potomnych... Dla mnie największym problemem w cd70 jest brak usb....navi też d*** nie urywa....

wysłane z Nokii 3210

To się zgadza - navi d*** nie urywa. Akurat dla mnie USB to nie problem, i tak wolę płytę, bo jest lepsza jakość. A czemu sam nie zmienisz na chińczyka? 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://kolobok.us/smiles/light_skin/biggrin.gif&key=889cb4f45be3db9e034ec6925979ca3b0cf534bd2c7929f8b117feeeaaa868ab" />

Dokładnie ori radio nie ma usb a nagrywanie ciągle nowych płyt zniechęca no i navi jest zbyt bardzo nie rozbudowana i nie zadowala 

Chce by dobrze grało i wyglądało nieźle na desce bo widzę u ciebie w galeri tez juz nie masz ori radia tylko masz 2DIN wiec tez pewnie jakieś zastrzeżenia miałeś do ori radia

Gdzie ty zobaczyłeś u mnie niefabryczne radio?! 

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://kolobok.us/smiles/light_skin/russian_ru.gif&key=4bb3b4d1c570fac75294d71b3d13d3f9e81d882fdee017aa5e3d53cf2790065d" />

U mnie jest jak najbardziej fabryczne - CDC 40 OPERA. Tylko fabryczne i tylko Opera. Szczerze polecam zamiast CD 70 NAVI - na pewno będziesz zadowolony. yess.gif

Moim zdaniem - jakość dźwieku w samochodzie typu vc ma drugorzędne znaczenie BO I TAK słychać silnik i słuchanie podczas jazdy nie ma nic wsólnego z jakością. CD70 spokojnie daje radę -  co więcej w takim przypadku jak dla mnie jedyną opcją na muzę (oprócz radia) jest mp3 - dlatego usb to dla mnie podstawa w samochodzie.

Opera - tak, lepiej gra, ale różnicę słyszysz na wyłaczonym silniku, podczas jazdy to 1 h.... - aha może u mnie, bo mam podwójny wydech, który dość mocno basuje....

sorki val to u wojtula zobaczylem inne radio

czyli panowie moze jakies podsumowanie tematu??wasza opinia i zdanie??/

Moje zdanie jest takie: jeśli zależy ci na dobrym dźwięku, ale masz szacunek do swojego auta - zmień radio na Operę i głośniki na operowskie oraz wygłusz drzwi. Będzie naprawdę fajnie grać. B)

Bez urazy ale wsadź sobie tą swoją operę i te wszystkie zachwyty nią w .....

Jedyne słuszne radio, nic innego tylko opera, każda wymiana modyfikacja to druciarstwo, partactwo itd itp nudny jesteś, szacunek do auta, sory........ nie mogę.

Opera jest radiem z przed 10lat, jest dobra ale jeżeli komuś zależy na dobrej jakości dźwięku, i nowościach technicznych to czemu ma nie zmienić na coś lepszego?? W chwili obecnej przeciętny grajek średniej półki na mp3 czy usb zagra lepiej niż ta twoja zajebista opera z płyty. To że ty lubisz ząglować płytami to nie znaczy że każdy musi.

I prośba przestań ją wszędzie zachwalać, krytykować ludzi którzy zdecydują się z różnych względów na coś innego bo jest to śmieszne a zarazem żałosne.

Jarek, bez urazy, ale co cię tak nurtuje albo boli? 

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://kolobok.us/smiles/light_skin/russian_ru.gif&key=4bb3b4d1c570fac75294d71b3d13d3f9e81d882fdee017aa5e3d53cf2790065d" />

Kolega zwrócił się z prośbą o poradę. Ty nic nie zaproponowałeś. Ja zaś odpisałem, że ze swojej strony polecam Operę. A ty od razu piszesz że jest do d***. To w takim razie zaproponuj coś w zamian, a nie tylko krytykuj. Poza tym chyba się ze mną zgodzisz że to, co kolega wystawił do oceny nawet nie leżało obok Opery. <_<

Panowie moze juz bez spiec miedzy soba :blink: te radia co wstawilem w linkach sa dopasowane do VC w sensie bez ramek itp no i maja duzo funkcji.

Poszukuje radia ktore ma nowsze technologie typu Tv monitor pod ktory bede mogl podpiac kamere cofania obejrzec film no i posluchac muzyki z usb czy karty sd 

dlatego pytalem was czy warto takie radio kupic co jest juz dopasowane w kieszen VC czy szukac ramek i do nich radia z znanych firm typu alpine sony itp

Na aliexpresie masz takie radia poniżej 800 zeta.... z tego co kojarzę, ktoś opisywał takie radio tutaj na forum - nawet mu się coś na seryjnym wyświetlaczu pokazywało.

Sam jestem ciekawy jak to działa.

no widzialem wlasnie te radia ze na ali sa za 800 a u nas powyzej 1300

myslalem ze na VK juz ktos te cudo na aucie ma i powie czy warto sie fatygowac w to czy sobie odpuscic

O to Twoje ciągłe krytykowanie i lub nakierowywanie ludzi na jedynie słuszne radio jakim rzekomo jest opera. A jak ktoś wstawi coś innego to jest druciarzem, nie ma gustu, nie zna się poprostu jest lamusem. Niech do Ciebie dotrze w końcu że nie każdy musi mieć operę i nie każdy musi mieć takie podejście jak Ty, co nie oznacza że jest gorszy, nie ma gustu, nie zna się lub jest druciarzem.

Zakochałeś się w operze, fajnie ale nie musisz się z tym obnosić na lewo i prawo i pisać o tym że to jedynie słuszne radio w każdym temacie CA.

Za kasę którą masz sądząc po linkach możesz spokojnie kupić sobie dobrej jakości sprzęt, typu clarion, pionek. blaupunkt, nie kupuj tych chińczyków bo poza androidem i bajerami typu sd nic sobą nie reprezentują. Montowałem to gościowi, pare razy słyszałem te chińskie wynalazki w realu i niestety jakość dzwięku jest bardzo rozczarowująca. Wszystkie są robione na jedno kopyto, bebechy mają takie same różnią się jedynie frontem.

dzieki wielkie JarekS a ty ze swojego Clariona zadowolony jestes??

jest roznica w porownaniu cd70 do tego co masz??

Edytowano przez TomZi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.