Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
frankozola

NIe działa Klima po wyciągnięciu Radia - Signum przedlift

Polecane posty

Cześć!
Ostatnio miałem problemy z blokującą się zmieniarką w radiu ncdc2013, więc wyciągnąłem radio, żeby trochę podłubać. Pół dnia pojeździłem bez radia, klimatyzacja, nawiewy i reszta działało bez zarzutu. Dzisiaj przy okazji porządków, wyciągnąłem jeszcze panel klimy i półkę pod nim, żeby przetrzeć kurze. Wszystko założyłem ponownie i niestety, nawiew i sterowanie mocą wiatraka działają bez zarzutu, natomiast środkowe pokrętło - to do włączenia AC, nie uruchamia panelu klimy na CID :/.
Wszystko robiłem delikatnie, przewody sprawdziłem i jest okej, nic się nie wypięło, nic nie urwało(chyba). Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Przy okazji chciałem życzyć Wszystkim forumowiczom, Administracji i członkom VKP Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!

Czasami jest tak, że pokrętło dobrze nie styka, spróbuj mocniej wcisnąć, a jak to nie pomoże to jest porada jak to naprawić:ok:

Faktycznie, po mocnym wciskaniu działa okej, poszukam porady bo w sumie czasem jak przekręcam delikanie to lubi przeskoczyć w przeciwną stronę lub o 3 stopnie. Dzięki

Normalka w vc. Popraw luty przemyj potencjometr jakimś kontakt spray lub alkoholem. Mi pomogło

naklepane z tapatalka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.