Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Mati

W którym miejscu rozrusznik?

Recommended Posts

Podpowie mi ktoś w którym miejscu znajduje się rozrusznik?Niebawem będę musiał wymienić 

Obok akumulatora po lewo niżej turbo.Troche zagrychy z tym jest od dołu i z góry wyciągamy do góry.

Troche odkręcania osłon termicznych korytko z kablami.

Please login or register to see this image.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://i.imgur.com/4aiknoh.jpg&key=78a128654595fa9c27dceb222fcb8526c3cb6818a6c9748a453f0e1cd02a6cb9" class="ipsImage" alt="4aiknoh.jpg" />

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://i.imgur.com/29ySKdt.jpg&key=2391f46ff340a2d9abc481cec9e64c449a9db7a9d70fe34abc93811c1510762d" class="ipsImage" alt="29ySKdt.jpg" />

Edited by Dziadek vec

O to właśnie mi chodziło:) Dziękuję!

Jeszcze zapytam o coś:) Czyli najpierw wyjąć akumulator  i wtedy zabrać się za rozrusznik?:)

Edited by Mati

Musisz wybudować aku brak napięcia przy tej robocie to podstawa i podstawe aku bo nie dojdziesz do śrub rozrusznika no chyba że masz rączki łamane w sześciu miejscach a paluszki ginekologa.To nie jedne uciążliwe miejsce czeka cię jeszcze śrubka z foto wyżej ukryta pod plastykowym korytkiem kabelków do altka które trza odkręcić i przesunąć i zostaje ci odkręcenie uchwytu rozrusznika do bloku wszystko z kanału,potrzebne kropelki na uspokojenie.

Czyli bez kanału ani rusz

Please login or register to see this quote.

Dziadek przypominam, że to forum Vectry ;-P

Aku mamy przy prawym reflektorze a turbo przed pasażerem przy grodzi

Czyli w którym miejscu się znajduje ten rozrusznik w końcu?:)

Tam gdzie pisałem jest rozrusznik, marcinek180 nie siej paniki wiem gdzie jest aku w vectrze bo syn takowe autko posiada i właśnie w nim mu wymieniałem rozrusznik.

Tył silnika

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://i.imgur.com/b33bwVP.jpg&key=31a9b0783fea6a937fccd0d2adc92a8600073c8bfe984eab2677017575e73fe7" class="ipsImage" alt="b33bwVP.jpg" />

Please login or register to see this quote.

I co źle napisałem obok aku bo tam jest śruba z którą trza troche powalczyć stąd wybudowa aku.Opisuje zawsze stojąc przed silnikiem.

Dodam że w zafirze też mam aku przy prawej lampie z przodu.

Edited by Dziadek vec

Dziadek bez spiny = po prostu tak ja jak i kolega chyba widać po postach zrozumieliśmy, że rozrusznik jest pod aku/turbo - a ani jedno ani drugie nie jest prawdą.

Po prostu pisz bardziej szczegółowo, bez pośpiechu a będzie to pomocne dla wszystkich.

Ok panowie dzięki za pomoc! Pozdrawiam i wesołych świat!

Przyznam że nie ciekawy dostęp do rozrusznika zwłaszcza ta blacha do bloku ale z akumulatorem to nie pamiętam żebym go demontował.