Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
PiotrekSiwy

Brak prądu w tylnej klapie bagażnika (brak ogrzewania tylnej szyby, wycieraczek,światła stop i brak możliwości otworzenia bagażnika )

Polecane posty

Witam 

Dwa dni temu podczas lekkiego śniegu zauważyłem że nie działają mi wycieraczki i ogrzewanie tylnej szyby . Po głębszych oględzinach stwierdziłem brak jakiegokolwiek prądu w tylnej klapie bagażnika , co z tym idzie brak możliwości otworzenia klapy . Może ktoś spotkał się z tym problemem i podpowie mi co może być tego przyczyną i jak otworzyć bagażnik bez prądu . Domyślam się że wszystkiemu może być winna kostka łącząca klapę z całym obwodem w aucie . 

Masz możliwość podpięcia komputera i sprawdzenia błędów, może coś więcej się dowiemy, gdzie jest jakaś przerwa w obwodzie.

A sprawdzałeś bezpiecznik 28 i 30 z przodu?

A z przodu nie ma czasem do 26?:mysli: Ja  przynajmniej w Signumie mam do 26;) chyba, że chodzi ci o te pod maską przy aku, to możliwe, że takie tam są^_^ nie przyglądałem sie dokładnie

Edytowano przez Sigmat04

Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wszystko jest ok. Do komputera jej jeszcze nie wpinalem. Podejrzewam odpięcie kostki bądź jej zaśniedzenie albo brak masy w klapie , tylko czy ktoś wie jak otworzyć bagażnik bez ingerencji w drapanie lakieru i łamanie plastików?  

Jaki rodzaj nadwozia? Jeśli kombi to wejdź od strony siedzeń, wyciągnij z tapicerki klapy taki czarny korek i np za pomocą śrubokręta płaskiego, szerokiego  lub klamki od drzwi/okna otwórz zamek. Nie wiem jak jest w innym rodzaju nadwozia. Myślę, ze podobnie

Wysłane z mojego Philips S388 przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez siwy1538

to też widzę,że jest taka możliwość

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

U mnie jest właśnie ten plastik bez żadnych zaslepek. ... trzeba będzie pewnie go odkręcić , odciągnąć bo nie ma,możliwości go całkiem zdemontować z zamkniętym bagaznikiem i jakoś otworzyć 

piszesz o tym kółeczku co go zaznaczyłem na czerwono?

Jeszcze jedna sprawa jeżeli masz auto z pierwszych roczników 02/03 to może tego nie być bo otwieranie awaryjne było z kluczyka w przypadku sedana/hatchback

Edytowano przez siwy1538

Nie mam tego kółeczka i wkładając kluczyk w zamek z zewnątrz nie da się go przekręcić ... lipa. .... próbowałem tak go na samym początku otworzyć. 

to ja już nie mam pomysłu, jak to otworzyć bez inwazji. Może psiuknij czymś smarującym w zamek  i kluczyk ruszy:mysli:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

i jak otworzyłeś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.