Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

cherbi

Gdzie naprawić dogrzewanie silnika

Recommended Posts

Witam wszystkich ostatnio zauwarzyłem że moja vici się długo rozgrzewa, mam w niej zamontowany dogrzewacz silnika. Na początku sezonu troche kopcił teraz nic potrzebuje dobrego mechanika w nysie bądź okolicy który mógł by się tym zająć, jak dla mnie jest troche za mało miejsca zeby to zrobić i nie mam kanału pozdrawiam

Witam koledzy, Przeszukuje po forum, żeby się nie powtarzać, ale nie mogę z naleźć. Mam problem chyba z dogrzewaczem silnika. Raz że silnik długo się grzeje to jeszcze w tym roku zaczął kopcić. W pierwszej chwili myślałem, że pali mi się auto ! :( Nie za bardzo jestem zorientowany co to jest i jak to naprawić. Może ktoś miał taki sam przypadek i wie co należy zrobić? A drugi temat to nie mam kontrolki ze świec żarowych. Mam nowy akumulator a i tak ciężko pali i wcale nie ma tragicznych mrozy. Koledzy bardzo proszę o pomoc!!!! Jakieś schematy, zdjęcia, może ktoś sam to robił to chętnie się pokieruj dobrą radą.

Vectra C 120KM 2006r

Edited by semp

Podpięcie komputera Tech2 lub vauxcom

pokaże co boli wasze dogrzewacza.