Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

kiechol247

gaśnie na wolnych ,zapala sie kontrolka auta z kluczykiem

Recommended Posts

Witam mam problem vektra b combi 1.6,16v ecotech ,mianowicie na zimnym silniku jest ok i na gazie jak i na benzynie ,gdy silnik się nagrzeje do normalnej pracy zaczyna się gaśniecie jak stoję gdzie kolie w różnych  odstępach  ,miedzy czasie jest czasami tak ze jak jadę to to jest szarpniecie i wtedy na chwilkę pokazuje się ikona silnika i wskakuje kontrolka z autem i kluczem ,gaśnie jak podczas jazdy szybko wyłączę kluczyk w stacyjce i włączę ,byłem u mechanika wykrył czujnik wału był wymieniany dalej to to samo ,pojechałem do drugiego mechanika to samo kupił inny czujnik niby lepiej troszkę ale dalej gaśnie ,mechanik mówił ze to komputer może być bo wziął sprzężonym powietrzem go schłodził i przez jakiś czas auto chodiło normalnie potem to samo ,czy jest to możliwe po za tym jak stanę na krzyżówce to śmierdzi gazem ale tylko w kabinie ,jak wyjdę i otworze maskę to nic nie śmierdzi, czy miał ktoś już podobny problem ,musiałem wyjechać do niemiec wiec odpada mechanik bo nie znam języka zresztą najprawdopodobniej cena przerośnie wartość auta,auto kupiłem bo musiałem pilnie do Polski jechać ,a cha na trasie może z 2 razy zafiksował na 1200 km a tak to jechał może faktycznie powietrze wtedy lepiej chłodziło auto przy prędkości większej nie wiem.

też tak myślałem miał kupić oryginał ,ale teraz myślę że nie dostał i kupił jakiś zamiennik lepszy bo faktycznie wymieniał mi jeszcze końcówkę i zapłaciłem tylko 250 zł a pewnie sam czujnik więcej kosztuje ,ale tak poza tym to mówił ze jak odpali to już powinien śmigać a nie gasnąć jak się nagrzeje ,