Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Luke_VeB

Plastikowe podszybie a woda

Polecane posty

Witam

Wczoraj rozleciał mi się mechanizm wycieraczek. Kupiłem nowy mechanizm. Wymieniłem go i działa jak należy. Jest jednak rzecz która mi się nie podoba a mianowicie plastikowy element podszybia to jest taki długi plastik pod nim jest filtr kabinowy i mechanizm wycieraczek. Na początku nie mogłem go ściągnąć, ale go zrobiłem tak jak na tym filmiku 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

i zeszło bez problemu. Gdy już złożyłem mechanizm nie mogłem tego plastiku za bardzo wsadzić tak jak należy i wygląda to tak, że po zdjęciu na szybie był ślad dokąd dochodził ten plastik z gumą i brakuje teraz około pół centymetra a cały plastik jest dobrze wpasowany, nie rusza się i we wszystkich miejscach jest tak samo jak był, ale na szybie nie dostaje do tego miejsca co było poprzednio, dodatkowo guma w pewnych miejscach na szybie już się z nią nie styka i są takie małe szczeliny. 

Czy przez to, może się woda gdzieś dostawać ? czy ta guma z podszybia się ułoży ? nadmieniam, że auto szczelne do czasu zdjęcia tego podszybia.  

Czy w te miejsca dla bezpieczeństwa użyć specjalnego silikonu ?

Edytowano przez Luke_VeB

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.