Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

PiotrekWRO95

Pilot i zamek centralny

Recommended Posts

Mam pytanie dotyczące właśnie pilota i zamka centralnego. A mianowicie sprawa wygląda następująco- nie do końca działa mi zamek centralny poprzez kluczyk, otwierają się tylko drzwi od strony kierowcy, resztę trzeba ręcznie otworzyć. Pilot aktualnie mam zepsuty nie wiem czy to sprawa baterii czy czegoś innego ale na razie  nie to jest ważne. A więc pytanie brzmi czy naprawa pilota rozwiąże problem z zamkiem i w ten sposób będę mógł  pilotem otwierać wszystkie drzwi, czy jednak pilot otwiera w taki sam sposób zamek co kluczyki do auta? Czy najpierw muszę naprawić zamek centralny by potem naprawić pilota?

Kluczyk otwiera tak samo jak pilot. Otwierając z kluczyka mają otworzyć się wszystkie drzwi, bagażnik, wlew paliwa.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Witam! Mam problem z centralką a mianowicie z pilota otwiera ale zamknąć mogę tylko z kluczyka ( zamkiem)

Podpowiedzcie proszę gdzie może być problem i jak go naprawić

mozliwe ze kluczyk(pilot) nie domaga albo centralka najlepiej do jakiegos dobrego elektryka lub na allegro sama centrale zamowic podpiac pod przewody w tym dwa nowe piloty sa i problem z glowy

Matt_at ok dzięki za odpowiedź, czyli najpierw naprawa centralnego :) 

Dzięki za podpowiedź lecz po wizycie u elektryka okazało się że pamięć od radia podpięty była nie prawidłowo!!!!!

Poprzedni właściciel mojej już vektorki zrobił w instalacji niezły bajzel

po zmianie podpiecia do radia chodzi ci juz centralny?

mialem dwa przypadki co juz centrala glowna byla padnieta nie programowalo pilota i otwieranie zamykanie mozliwe bylo tylko manualnie przez kluczyk, dlatego zakupilem centrale z allegro z pewnego zrodla made in china i podlaczylem juz 8 lat minelo i nic sie nie dzieje